2777
2789
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240734 بازدید | 39527 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رب لا تزرنی فردا وانت خیرلوارثین🌹

سلام عزیزم ان شاءالله به سلامتی به  حاجتت برسی به نیتت خوندم

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
سلام دوستان گلم  از همه دوستانی که دیروز به نیت من خوندن ممنونم گلفام عزیز از شما هم خیلی ممن ...

سلام عزیزم ان شاءالله به سلامتی به حاجتت برسی دیروز به نیتت خوندم  دیروز نت نداشتم  اعلام کنم.

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
سلام دوستان گلم  از همه دوستانی که دیروز به نیت من خوندن ممنونم گلفام عزیز از شما هم خیلی ممن ...

عزيزم ايشالا حاجت روا بشي ❤️

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلام به همه دوستان عزیز. منم امروز به خوندم به نیت اینکه ما و همگی منتظرا حاجت روا بشیم.من چون دیروز ...

سحر جان نا اميد نباش ايشالا خدا حاجت دلتو بده دلم روشنه كه همه شما با دست پر ميريد دلتو بسپار به خدا هيچ مشكلي و هيچ گره اي نيست كه خدا نتونه حلش كنه همه دست خودشه اون بخواد همه چي حله فقط نااميد نشو

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
سلام به همه دوستان عزیز. منم امروز به خوندم به نیت اینکه ما و همگی منتظرا حاجت روا بشیم.من چون دیروز ...

انشاالله ک حاجت روا میشی عزیزم

برا حاجت روا شدنم ی صلوات میفرستی ممنونم 🥰

🌹١-٦٦٢٢

🌹٢-ترنم ٩٩

🌹٣-سميرا

🌹٤-مادر منتظر

🌹٥- love voman

🌹٦-سحر ١٢

٧-ezf

٨-elinorr

٩- گلدونه خانم

١٠- اسما جون

١١-گيس طلا

١٢- افروديت

١٣- دخم

١٤-اسير سرنوشت

١٥- ولولويي

١٦-دلشكسته غمگين

١٧- منتظر٧٣

١٨-مريمناز

١٩-جوجوخوشگل

٢٠-mahoj

٢١-كاشبميرم

٢٢-تكدونه٧٤

٢٣-نيكي٢٠

٢٤- مامان فاطمه٣٦

٢٥- kaani

٢٦- كيميا ٢٥٥

٢٧-تارا٧٧٧

٢٨- لاكچريم

٢٩-مينو ١١٦

٣٠- آرزو

٣١-زهراxزهرا ١٣٧٤

٣٢-niloo68

٣٣-مرجان

٣٤-اعظم

ليست گروه دوم
❤️١- maryamdhhdbd

❤️٢-my-princess

❤️٣- مريم ٣٣٣٣

❤️٤- بارانبهاري

❤️٥- آريانه

٦- mahsas

٧- باهارخانيم

٨-كيهان-نيهان

٩-roya469797

١٠-پرنسسس

١١-افسانم

١٢-ترانه١٣٧٣

١٣-محمدباران

١٤-مريم

١٥-آژند

١٦-dilamamani

١٧-fatemesadst

١٨-انتظار

١٩-خانومم

٢٠-ستاره خاموش

٢١-شاهپريماهپري

٢٢-ftf

٢٣-سخرخوش

٢٤-رزآبي١٢

٢٥-شكوفه٩٧

٢٦-pangol

٢٧-داكي

٢٨-soode76

٢٩-zanbile-sabegh

:٣٠-ابوالفضل ٩٧

٣١-كوثر خانم

٣٢-مامان ٨٨

سلام دوستاي خوبم صبحتون بخير امروز از گروه اول نوبت نفر هفتم ezf و از گروه دوم نفر ششم mahsa هست

اميدوارم حاجت روا بشن الهي آمين🌹❤️

فقط نفراتو اشتباه نكنيد من دارم اسمارو هر روز ميذارم يه زحمت بكشيد متن منو بخونيد😂 

بچه ها نا اميد نباشيد با اميد بيايد و انجام بديد خدا خيلي بزركه ما حكمت كاراشو نميدونيم هرچي هست بايد خودمونو بسپاريم به خودش خدا اگه دعايي رو براورده نميكنه چندتا علت داره يا الان و فعلا به صلاحمون نيست يا دوست داره صداي بندشو بشنوه يا كلا صلاح نميدونه براش و در اخرت براش اجر بهتري قرار داده يا ما بنده ها اينقدر گناه داريم كه صدامون بهش نميرسه و همين نزديك شدن به خدا مارو از گناهامون قرار فاصله بده پس همه اينا رو به جون بخرم و دست از تلاش برنداريم باقيش با خدا ميدونم كه همتون دلتون شكستس ايشالا حاجت دلهاي شكستتونو از خدا بگيريد اون وسطا منم از دعاتون بي نصيب نذاريد من بار گناهم از همه شما سنگينتره فكر نكنيد من ميرم بالا منبر براي شما خيلي ادم درستي هستم 😁 منم دعا كنيد خدا منم ببخشه بههم نگاهي بكنه ايشالا اخر ماجرا خيليا با دست پر برن از اينجا 🌹❤️

الهي آمين 

وخوندم به نیابت خانم نفرهفتم انشالله که حاجت روا بشن

وخانم نفرششم از گروه دوم ایشالله که به مراد دلشون برسن امین یا رب العالمین

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

🌹Ezfجان الهی ک خدا ب این روز‌مبارک حاجت دلتو بده و مامان بشی

گلفام جان پس هرروز برای دو نفر باید بخونیم؟هم از گروه اول هم از گروه دوم؟

خدایا منم میخوام به زودی مادر بشم واین دفعه بمونه برام و حالش خوب باشه😇عزیزان ما مامانای آینده چله گذاشتیم برای رسیدن به خواستمون🤰🏻.رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین  خدایا خودت گفتی ازم کم نخواین حالا من یه بچه سالم و صالح و باهوش و خوش سیما میخوام ازت.بسم الله
2801