2777
2789
عنوان

خانوما کسی اینجا نوزاد نارس داره آیا

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 26 پست
پس حتما امروز میبرم آخه شیر خشک پره خارجیه وبرا تکمیل دستگاه گوارش ومغز نوزادای نارسه شاید خدا کرد ی ...

دست گلت دردنکنه...منم راهم بیوفته طرف های بیمارستان میخوام زنگ بزنم بپرسم چی لازم دارن بخرم ببرم 

دست گلت دردنکنه...منم راهم بیوفته طرف های بیمارستان میخوام زنگ بزنم بپرسم چی لازم دارن بخرم ببرم

میدونستی این مهربونیتو نشون میده خدا روح خپدشو توی تن انسانهایی مثل شما دمیده 

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حتی شیر خودمم اهدایی میدادم..یه بار رفتم تو بخش دیدم ازشیشه شیری که من بردم با سرنگ پر میکنن مید ...

چقدر دلت بزرگ بوده ثواب کردی منم به بچه هم تختیم دادم مامانش به هوش نمیومد نمیدونم چرا😔

بچه جاریم هم شیر یه خانمی رو خورده بود الان هرچی میشه جاریم فحش اون خانمه و کادر درمان میده که اره مریض بوده شیرش کثیف بوده روانی بوده بچم عصبی شده فلان منم یکبار گفتم خودت میگی یکبار خورده پس اثر یکبار بیشتر از صد هزار باری که خودت شیرش دادی نیست پس مشکلاتش رو گردن اون خانم بیچاره ننداز😏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر دلت بزرگ بوده ثواب کردی منم به بچه هم تختیم دادم مامانش به هوش نمیومد نمیدونم چرا😔بچه جاریم هم ...

شیر منو آزمایش کرده بودن قبل دادن به بچه ها...اتفاقا دکتر میگفت خیلی خوب و پر از مواد مغذی هستش..چقدر کادر درمان و سرپرستار بخش تشکر کردن..من یک ماه تمام شیر می‌بردم بچه ی من که یه کم می‌خورد...چند تا بچه سیر میشدن خداروشکر 

شیر منو آزمایش کرده بودن قبل دادن به بچه ها...اتفاقا دکتر میگفت خیلی خوب و پر از مواد مغذی هستش..چقد ...

شما چون اهدا کردی ازمایش کردن وگرنه وقتی ما رفتیم ریکاوری دیدم بجای یه بچه دوتا واسم اوردن شوک شدم نکنه دوقلو دارم😂😂پرستار گفت اجازه میدی این اقا پسر هم شیر بخوره گرسنشه من اینقدر گیج و منگ بودم نمیتونستم بگیرمشون بهش گفتم هر کار دوست داری بکن اونم نامردی نکرد یکیو صدا زد دوتایی گرفتن زیر سینه ام و اینا هم یجوری پرقدرت مک میزدن که درد رحم جیغ منو دراورده بود (سزارینی بودم شیر میدادم رحمم درد شدید میگرفت دکتر میگفت انقباض داری و رحم داره جمع میشه..نمیدونم طبیعی هم همنیجوره یا نه!) من خیلی شیر داشتم و به بچمم شیر خودمو ندادم اگر میدونستم شیر میگیرن میبردم میدادم حیف شد همش میریخت 😕

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما چون اهدا کردی ازمایش کردن وگرنه وقتی ما رفتیم ریکاوری دیدم بجای یه بچه دوتا واسم اوردن شوک شدم ن ...

آره حیف شده...به منم یه نفر که قبلا نوزادش نارس به دنیا اومده بود گفت خدا خیرش بده

پس حتما امروز میبرم آخه شیر خشک پره خارجیه وبرا تکمیل دستگاه گوارش ومغز نوزادای نارسه شاید خدا کرد ی ...

دمت گرم بانوووو

انشالله که از خدا عوض بگیری 

قربون دل مهربونت 

پسر منم بستری بود 

خیلی روزای سختی داشتم

خدا برای هیچ‌کس نخواد

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی