2777
2789
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240734 بازدید | 39527 پست
نفر پنجم گروه اول 🌹🌹🌹🌹🌹

نفر ششم عزيزم 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

دوستاي خوبم شما كه ليستو صبح كپي نميكنيد من خودم هر روز ميذارم اسمارو هم مينويسم اشتباه نكنيد امروز نفر ششم گروه اول و نفر پنجم گروه دوم نوبتشون بود 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

كسايي كه نوبتشون رد شده علامت گذاري ميشن 

سلام دوستان گلم 

از همه دوستانی که دیروز به نیت من خوندن ممنونم

گلفام عزیز از شما هم خیلی ممنونم

انشاالله خداوند دل همتون رو به بهترین شکل شاد کنه و به زودی دامن هممون سبز بشه

حکم ادب بود دیروز تشکر می کردم ولی شرمنده روی همگی هستم ، دیروز متاسفانه نتم قطع بود

بازم از همگی ممنونم

💖

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚

سلام به همه دوستان عزیز. منم امروز به خوندم به نیت اینکه ما و همگی منتظرا حاجت روا بشیم.من چون دیروز یکم مریض بودم نتونسته بودم بخونم صفحاتو و امروز فکر میکردم نوبتمه(البته هر روز به نیت همه مننتظرا خوندم. دیروز هم همینطور). میخواستم امروز بیام از همتون بخوام یه دعای ویژه برای من دلشکسته داشته باشید که بعد از سه تا سقط الان هم مشکل ناباروری پیدا کردم. بهرحال خیلی ممنونم از همه شما دوستان عزیز که دیروز رو به یاد من بودید و امیدوارم همگی حاجت روا بشید. منم از دعای های خیر و بی نظیرتون بی نصیب نذارید که خیلی دلشکسته و محتاج به دعا هستم. التماس دعا از همگی...

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*

به نیت سحر ۱۲ خوندم ایشالا دامنش و هممون دامنمون سبز بشه ❤

چه امضای ناراحت کننده ای واقعا اشک تو چشام جمع شد خدایا من و هر کس که آرزوی یه بچه رو دارن به آرزوشون برسون بخصوص سحر ۱۲ الهی آمین

2801