2777
2789
عنوان

دعاي جمعي جهت بچه دارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 240734 بازدید | 39527 پست

🌹١-٦٦٢٢

🌹٢-ترنم ٩٩

🌹٣-سميرا

🌹٤-مادر منتظر

🌹٥- love voman

٦-سحر ١٢

٧-ezf

٨-elinorr

٩- گلدونه خانم

١٠- اسما جون

١١-گيس طلا

١٢- افروديت

١٣- دخم

١٤-اسير سرنوشت

١٥- ولولويي

١٦-دلشكسته غمگين

١٧- منتظر٧٣

١٨-مريمناز

١٩-جوجوخوشگل

٢٠-mahoj

٢١-كاشبميرم

٢٢-تكدونه٧٤

٢٣-نيكي٢٠

٢٤- مامان فاطمه٣٦

٢٥- kaani

٢٦- كيميا ٢٥٥

٢٧-تارا٧٧٧

٢٨- لاكچريم

٢٩-مينو ١١٦

٣٠- آرزو

٣١-زهراxزهرا ١٣٧٤

٣٢-niloo68

٣٣-مرجان

٣٤-اعظم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

٥-رقيه فلاح

٣٦-رها٣٩٣٦

٣٧-ياس بانو

٣٨-66atoosa

٣٩-بهااااار

٤٠-گلفام

ليست شماره اول

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ليست گروه دوم
❤️١- maryamdhhdbd

❤️٢-my-princess

❤️٣- مريم ٣٣٣٣

❤️٤- بارانبهاري

٥- آريانه

٦- mahsas

٧- باهارخانيم

٨-كيهان-نيهان

٩-roya469797

١٠-پرنسسس

١١-افسانم

١٢-ترانه١٣٧٣

١٣-محمدباران

١٤-مريم

١٥-آژند

١٦-dilamamani

١٧-fatemesadst

١٨-انتظار

١٩-خانومم

٢٠-ستاره خاموش

٢١-شاهپريماهپري

٢٢-ftf

٢٣-سخرخوش

٢٤-رزآبي١٢

٢٥-شكوفه٩٧

٢٦-pangol

٢٧-داكي

٢٨-soode76

٢٩-zanbile-sabegh

:٣٠-ابوالفضل ٩٧

٣١-كوثر خانم

٣٢-مامان ٨٨

٣٣-سارا ١٣٦٩

٣٤-mpr

٣٥-هيوا ١٣٦٥

٣٦-الي٢٣

٣٧-پيپي

٣٨- neda98

٣٩-mostafaسارا

٤٠- mamane2gh

سلام دوستاي خوب و مهربون و همراهم دعاهاتون مقبول حق 

فردا نوبت سحر١٢ از گروه اول و آريانه از گروه دوم هست 

ايشالا حاجتشون روا بشه الهي آمين🌹❤️

🌹١-٦٦٢٢ 🌹٢-ترنم ٩٩ 🌹٣-سميرا 🌹٤-مادر منتظر 🌹٥- love voman ٦-سحر ١٢ ٧-ezf ٨-elinorr ٩- گل ...

سلام خوندم ب نیت سحر ۱۲ انشا... ب زودی زود حاجت روا بشی

برا حاجت روا شدنم ی صلوات میفرستی ممنونم 🥰
سلام منم هستم و خیلی دل شکسته...

ایشالا هرچه زودتر طعم مادر شدن رو بچشی

برات خوندم🌹

سلام دوستان نی نی یار زحمت کشید منو ترکوند منم با کاربری جدیدم اومدم چون دلم تنگ شده بود نمیدونستم جواب بعضيارو ندم برگشتم😊😊😊

سلام صبحتون ب خیر و نیکی ان شالله

من سهم امروزمو ب نیت حاجت رواییمون خوندم

امیدوارم ک خدا قبول کنه

الهی آمین

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
عزيزم ايا هر روز ذكرو ميخوني؟ فراموش نكني فردا هم نوبت شماست كه همه براي شما بخونن 

عزیزم من کاربریم قطع شده بود‌با کلی دردسر تونستم وارد بشم دوباره.ببخشید نتونستم خبر بدم.

عقب موندم؟

میشه از الان شرکت کنم؟بگو چیکارکنم گلم؟نوبتم رد شده؟؟

عزیزم من کاربریم قطع شده بود‌با کلی دردسر تونستم وارد بشم دوباره.ببخشید نتونستم خبر بدم. عقب موندم؟ ...

اشكال نداره منكه اونروز گفتم بخون روزي ده بار به نيت نفري كه اسمشه حالا چون شما نخوندي مال همرو به جا بيار به نيتشون خودتم كه ديروز نوبتت بود همه خوندن برات بعد ديگه طبق روال هر روز بخون به نيت نفر مورد نظر 

عزیزم من کاربریم قطع شده بود‌با کلی دردسر تونستم وارد بشم دوباره.ببخشید نتونستم خبر بدم. عقب موندم؟ ...

ليستو بردار صفه قبله تا جايي كه نشون داره يعني نوبتشون رد شده به نيت اونا بخون بعد نوبت نفر امروز رو بخون

خوندم به نیابت دوخانمای نفر پنجم دوگروه٬٬٬انشالله که دامنشون رو سبز کنه 

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2801