2777
2789
عنوان

مینیمالیست شدن یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1559747 بازدید | 41149 پست
فقط به سوال خانمایی که میگن مثلا دو دست لباس خونگی داریم برای بچه یا خودمون،واقعا کم نمیارید؟ الان م ...

من سه تا جدا کرده بودم الان بعد دو ماه ازشون خسته شدم میخوام جمع کنم سه تا دیگه در بیارم فکر کنم 6 تا برای من خوب باشه

از اونورم ما تندتند ماشین و روشن میکنیم حداقل روزی یکبار لباسا شسته میشه

الــهی بـرقصـانـد خـدا بـه ســاز تـو جـهانـت را          
من چند بار اگهی کردم تا فروش رفت اخه نو بود دلم نمیومد همین طوری بزارم خروجی هنوز هم خیلی وسیله دارم ...

کاش عکساش و قیمت رو اینجا هم بزارین اگه کسی لازم داشت برداره .یا اگه از آشنایان کسی لازم داشت بهتون بگیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خوشحالم که حالتون بهتره💫خدا بهتون سلامتی بده واقعا وقتی حال خانوم خونه خوب نباشه هیچی سرجاش ...

همسر من میگه زن قلب تپنده خونس ..حال خانوم خونه رو میشه از خونش فهمید

صبا هستم 
می دونی  پراکندگی وسایل تو خونه نمی پسندم.دوس دارم همه یه جا باشه.بعد کشو نمیشه از جاش درآورد ب ...

شدنیه شادی جان 

ولی به شرطی که مثل سبد ها و باکس های نظم دهنده خودشون باعث شلوغی نشن

آخر شبی اومدم گزارش بدم برم 

امروز تمیز کاری اساسی داشتم کل خونه رو 

خروجی هام 

یه خط چشم که دیک تموم شده بود 

ی قوطی مرطوب کننده و ی قوطی کرم موبر صورت  هردو تموم شده بود ..مرطوب کننده پریروز جایگزین شده اما اونیکی  کرم باید بجاش بخرم 

دمپایی پلاستیکی حیاط دو جفت ..برا خودمو همسرم پوسیده شده بود ..که هفته پیش جایگزین شده بودظرف من و یه ظرف شیشه پاک کنم رفت توی بازیافتی ها به همراه همون دمپاییا 

یدونه هم شیشه داشتم توش ماکارونی شکلی میریختم یهو خودش ترک برداشت و شکست ..خروجی اجباری بود چون بانکه دیگ داشتم جایگزین نمیشه 

تو بازبینی دارو ها دو تا شیشه شربت که بیشتر از یه ماه بود باز شده بود گذاشتم خروجی

ی تعداد خانه سازی که اندازش کوچیکه بود برا پسرمه اما هرسری میترسم دخترم بذاره دهنش با اجازه پسرم برداشتم و رفت انباری تا با بقیه وسایلی که گاها میدم به ی خانم نیازمند  بهش بدم 

صبا هستم 
فقط به سوال خانمایی که میگن مثلا دو دست لباس خونگی داریم برای بچه یا خودمون،واقعا کم نمیارید؟ الان م ...

کل لباسهای پسر 4/5من یه کشو از دراور هستش

لباسهای تو خونه ای هام دو دست تیشرت و شلوار و یه پیراهن بلند هستش  

چون کم هستن زود به زود شسته میشه و حدودا 6ماه تا نهایت یکسال یه بار میرن خروجی همون خرید دوباره برای من میشه تنوع. 

🌼

یه جوراب روفرشیم امروز بعد سه سال پاره شد چون کشش هم دیگه داشت شل میشد به صرفه نبود بدوزمش. 

یه سری سنگ روش کار کرده بودم اونها رو جدا کردم ازش و جوراب رو انداختم سطل آشغال. 

چقدر لذت بخشه از یه وسیله تمام استفاده رو کرده باشی و بره خروجی😇

کاش یکی بیاد همه این وسیله ها رو با قیمت مناسب بخره راحت شم😄😁🤭🤕

تو دیوار جنس فروختن خیلی جالبه،

دوتا قابلمه نوزادی تفلون داشتم .....گذاشتم دوتاش ۱۰۰کسی نخرید .زدم ۲۰۰تخفیف گرفت ۱۰۰خریدن   

خروجی امروز :گل سر،پوم پوم کش خراب شده،درحد دومتر کاموا

سه تا کارت ویزیت،۶/۷تا دکمه،دوتا رسید از تو وسیله های همسرم پیدا شد،چندتا پیچ و گیره کاغذ و.....خروجی های ریزه میزه ای بودن💫🌿

ی طلق روسری و سنجاق روسری گرفتم که هردو رو استفاده نکردم اصلا .میرن تو لیست خروجی ها هروقت خروجی گذاشتم میگم

و ی دفتر خوشنویسی دارم دوستان نو نو هست از بچهای اشنا پرسیدم انگار دیگ خوشنویسی ندارن.نمیدونم چیکارش کنم

کاش عکساش و قیمت رو اینجا هم بزارین اگه کسی لازم داشت برداره .یا اگه از آشنایان کسی لازم داشت بهتون ...

کدومو بزارم زیاده😕

من تو دیوار هر چی گذاشتم برا فروش حضوری اومدن بردن 

من شهر کرج هستم ...

به نظرتون میشه...؟🤔

2801