2777
2789

خدایا خودت بدادم برس طاقت ندارم دیگه خیییلی تنهام خیییلی زیاد میبینی خودت ،دارم هر روز از غصه داغون تر میشم هر روز گریه هر شب گریه همش غصه ،خندین یادم رفته خدایااا تورو به عظمتت به جهانت قسم به بزرگیت قسم کمکم کن زندگیمو عوض کن یه کاری کن من آرامش داشته باشم خوشحال زندگی کنم نه هر روز تحقیر و توهین و بی احترامی بشنوم ،خدایااا  من دیگه تحمل اینهمه شکنجه و عذاب رو ندارم مگه یه آدم چقدر میتونه طاقت بیاره؟خدیا همین امشب بزرگیتو یه بار دیگه بهم نشون بده بارها دستمو گرفتی و نجاتم دادی از خیلی چیزا شکرت که همیشه پناهم بودی رفیقم بودی و صدامو شنیدی خدایا میدونی بجز خودت حامی و پشتیبانی ندارم بجز خودت دادرس و فریادرسی نداری بجز خودت رفیق و همدمی ندارم همه کسوکارم تویی تنها تکیه گاهم تویی خدایاااا تورو به بزرگیت به بخشندگیت به مهربانیت قسم خدایا واسه تو که کاری نداره دلمو شاد کن آرامش بهم بده خودت شاهدی که چقدر دلم شکسته 💔

مث من خیلی حالم بده دیگ نمیکشم دیگ طاقت ندارم 😫😫😫😫😭😭😭😭😭

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله به آرزوهات برسی عزیزم

ممنون عزیزم اینقدر تحت فشار روحی هستم که حد نداره خیییلی بده که تنها آدم زندگیت شوهرت کسی که بجز اون هیچکسیو توی دنیا نداشته باشی هر روزو شب شکنجه ات کنه 💔

ممنون عزیزم اینقدر تحت فشار روحی هستم که حد نداره خیییلی بده که تنها آدم زندگیت شوهرت کسی که بجز اون ...

عزیزم ان شاءالله مشکلت حل بشه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

انشالله خداوند عزیز به حق وحدانیت و عظمتش به یاری شما بیان و دلتون رو شاد کنن آمیییین

من خودم از این معجزه دیدم

برای هر خواسته ای که دارید قرآن رو به فارسی از اول تا آخر  در مدت ۱۵ روز طوری که گوشتون صدای شما رو بشنوه بخونید تا با صدای خودتون به انرژی های ایجاد و خلق خواستتون وصل بشین چون فهم معنای قرآن اعجاز داره و در طول این مدت روزانه ۲۰۰۰ ذکر الله غفور بگین که انرژی های منفی قبل از شما قطع بشه و خواسته هاتون متجلی بشه انشالله 

یقین داشته باشید خداوند یاری رسان است