2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3019818 بازدید | 355187 پست
فدات بشم ماری جون ممنونم که یادم بودی .انشالله این ماه تاپیکمون پر از بیبی مثبت باشه .دختر گلت چطوره ...

ستایش جان میگم من دیروز ۱۵سیکل بودم و از ساعت ۹شب زیر دلم شروع کرد به درد کردن درد شبیه پریودی هی این درد تو تخمدانام جاشونا عوض میکردن و هر دقیقه یجام درد میکرد تا اینکه خوابم برد و شوهرم چهار صبح خودشا رسوند خونه و تونستیم اقدام کنیم تا اینکه ساعت ۷  از خواب بیدار شدم و موقع عوض کردن لباس زیرم دیم یکن خون تو شورتمه و به رنگه قهوه ای بود حالا میخوام اینا بدونم ایا این خون حین نزدیکی ایجاد شده و اینکه من بعد اقدام درد زیر دلم کلا از بین رفته  میشه کمکم کنی

یا امام رضای غریب از راه دور دلما گره زدم به پنجره فولادت پیش خدا ضمانتما بکن تا عید یه هدیه ازت میخوام چه دختر چه پسر هر کدومش که بصلاحمه بهم بده چیزی زوری ازت نمیخوام اما بنده کم صبری هستم 😔😔پس خودت به دلم نگاه کن 🌺🌺 خــــُــدایــــٰا راضـــیـَــم بـِــہ رِضـــٰــایـــــہ تـــــــــوُ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم.اخه تیکر مگه نباید جنسیت رو بدونیم بعد چون جنسیت رو میخواد.بتام دویست بود پنج روز بعد موع ...

مبارکت باشه گلم 

یا امام رضای غریب از راه دور دلما گره زدم به پنجره فولادت پیش خدا ضمانتما بکن تا عید یه هدیه ازت میخوام چه دختر چه پسر هر کدومش که بصلاحمه بهم بده چیزی زوری ازت نمیخوام اما بنده کم صبری هستم 😔😔پس خودت به دلم نگاه کن 🌺🌺 خــــُــدایــــٰا راضـــیـَــم بـِــہ رِضـــٰــایـــــہ تـــــــــوُ

یه سوال برا من پیش اومده ک هرچی فک کردم متقاعد نشدم،اون طور ک من تو این تاپیک فهمیدم اقدام باید حوالی تخمک گذاری باشه ک بیشتر شانس پسردار شدن به وجود بیاد اگر قبل از تخمک گذاری باشه شانس دختردار شدن و اگر 48ساعت بعداز تخمک گذاری باشه بازم شانس دختردار شدن بیشتر 

یعنی چی؟؟؟!!! مگه هر چی از زمان آزادسازی تخمک میگذره تخمک به رحم نزدیکتر میشه و اسپرم های نر ک  سریع تر حرکت میکنند چون فاصله ای تخمک به رحم هم کمتر شده زودتر میتونند خودشونو به تخمک بچسبونند !!!به نظرتون درسته؟؟!!.لطفا اگ کسی میدونه راهنمایی کنه تا من به جواب برسم 😂😂😂😂

@مامان_ستایش1    

@مامان_آتنا2    

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
یه سوال برا من پیش اومده ک هرچی فک کردم متقاعد نشدم،اون طور ک من تو این تاپیک فهمیدم اقدام باید حوال ...

عزیزم تا اونجایی که من فهمیدم هر چی از زمان آزاد سازی میگذره، ضخامت تخمک برای وارد شدن اسپرم بیشتر میشه و اسپرم ایگرگ سختتر میتونه وارد بشه چون ایگرگ ضعیف تر از ایکس هست

سلام بچه هاااا خوبين؟؟؟؟ ميگم من چرا بچه امو حس نميكنم؟؟؟؟ ١٦ هفته ام تموم شد قبلنا يه نبضي زير نافم داشتم الان اونم ندارم😢😢😢😢 كمكم كنين

پشتِ تمام آرزوهاے تو خــدا ایستاده است كافيست بہ حڪمتش ایماڹ داشتہ باشي تاقسمتتسر راهـت قرار گیرداو را بخوانید تا شما را اجابت ڪند.
2706