2733
عنوان

این مرد قصدش ازدواجه به نظرتون

130 بازدید | 6 پست

باعاش رفته بیرون 

رفتن یه جایی پرت ‌..

پلیس اومده می‌خواسته باهاشون حرف بزنه 

پسره فرار کرده 

دختره علت فرار رو پرسیده پسره گفته 

تو ماشین چاقو داشته 

به نظرتون این آدم قصدش ازدواجه 

یا آدم درستی هستش ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
ن پرسیدن داره؟مگه دختره بخواد خودشو گول بزنه

اتفاقا داره خودشو گول میزنه 

بهش گفتم چرا محیط خانوادگی نبردتت ؟

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا دوست دارم بدونم عقل خود دختر چی میگه؟؟ میخوام بدونم چقد یه دختر میتونه خر باشه

گفت اومده خواستگاری 

ازش پرسیدم خب یه پسر چرا باید 

دختر مورد علاقشو ببره جای پرت 

و اون شکلی از پلیس فرار کنه !!

عادیه...گفته میگیرنم الکی برای پرونده درست میکننولی در کل نمیشن بهش اعتماد کرد...اون مأمورا رو خدااا ...

آره منم بهش گفتم اگه اومده 

خواستگاری چرا برده یه جای پرت 

آخرشم از دست پلیس فرار می‌کنه 

مگه داشتید چیکار میکردین 😂