2733
2764

ناشکری نمیکنم... کلا منظورم چیز دیگست...چرا فکرمیکردیم خبریه؟ ۱۸ سالگی مگه چقدررر سن بود که شوهر کردم؟ یه غذا پختن جارو زدن دستشویی شستن ک.و.ن بچه شستن(فعلا بچه ندارم) 

همیناست دیگه...غیر اینه ؟ زود خودمو وارد این چیزا کردم... نه مهارتی یاد گرفتم نه چیزی نه درسمو ادامه دادم فقط عجله داشتم برای ازدواج انگار... ازدواج بد نیست بر نخوره به کسی توروخدا فقط میگم به وقتش خوبه نه توسن کم...

موافقم

منم ۲۳ازدواج کردم خودمو بدبخت کردم جداشدم

(مردوک) او را بدون جنگ و نبرد به درون شواَنّهَ (=بابل) وارد کرد. او شهرش، بابل را از سختی رهانید. او (=مردوک) نبونئید، شاهی را که از او نمی‌هراسید، در دستش (=دست کورش) نهاد.همۀ مردم تین تیر (=بابل)، تمامی سرزمین‌های سومر و اَکَد، بزرگان و فرمانداران در برابرش کرنش کردند (و) بر پاهایش بوسه زدند، از پادشاهی او شادمان گشتند (و) چهره‌هایشان درخشان شد.مردوک سروری که با یاری‌اش به مردگان زندگی‌بخشید (و) آن که همه را از سختی و دشواری رهانید، آنان او را به شادی ستایش کردند و نامش را ستودند.منم کوروش،شاه جهان، شاه بزرگ، شاه نیرومند، شاه بابل، شاه سومر و اَکَد، شاه چهار گوشۀ جهان.پسر کمبوجیه، شاه بزرگ، شاه شهر انشان، نوۀ کورش، شاه بزرگ، شا[ه شهر] انشان، از نسل چیش پیش، شاه بزرگ، شاه شهر انشان.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ما که لیسانس مهندسی بعترین دانشگاه ایرانو داریم هم وضعمون همینه گلم

فکر نکن اون طرفم خبریه

آخرش باید بشوری بسابی و ک.ون بچه بشوری😅

رییس جمهورم بشی همینی.اتفاقااااا بهترین کاری کردی زود شوهر کردی

خودتو مثل ما الاف درس و دانشگاه و...نکردی

من 30 سالمه و هنوزم دلم نمی خواد ازدواج کنم.بچّه که اصلاً..😅

من ۲۷ ام  فعلا ک ازدواج نکردم بقیه ش خدا کریمع حالا هر وقت ک شد ایشالا سر راهمون ی پسر مهربون سالم پولدار خوشتیپ قرار بگیره خوشبختمون کنع😂💗بعد ب دیر یا زود نیس مهم بخت و قسمتع یکی میبنی زود ازدواج کرد ولی زندگیشون خوب پیش نرفت یکی دیر از اون یکی برنده س و یا برعکس کلا بایسی عاقلانه تصمیم گرفت 

الان به فکر پیشرفت و یادگیری یه هنری باش و حتما کسب درامد داشته باش

ازدواج به خودی خود بد نیست اگه همسر خوبی داری.مشکل اونجاست که فکر میکنیم حالا که ازدواج کردیم باید تو همین نقطه بایستیم.

خیلیا اکثر رشد و پیشرفتشون بعد ازدواجه چون قدر لحظه ها رو بیشتر میدونن

ذهنتو از این افکار خالی کن بچسب به زندگی و تلاش و پیشرفت

ما که لیسانس مهندسی بعترین دانشگاه ایرانو داریم هم وضعمون همینه گلمفکر نکن اون طرفم خبریهآخرش باید ب ...

داری روحیه میدی یاجدی میگی عزیزم؟ به خدا چندساله از ازدواجم میگذره نه میزاره سرکار برم نه مهارتی بلدم نه چیزی میگه بشین خونه عشق کن درس وکار میخوای چیکار 😐 ولی من واقعا احساس بیهودگی میکنم ببین تعرییییف نباشه خاک تو سر کسی که ادعا داره ولی باور کن تو خانه داری هیچی کم نمیزارم جدا ازاون شوهر بد اخلاقمو درستش کردم هیییچی نداشت صاحب ملک وماشین و...کردم اره سخت بود ولی الان خداروشکر میکنم...

داری روحیه میدی یاجدی میگی عزیزم؟ به خدا چندساله از ازدواجم میگذره نه میزاره سرکار برم نه مهارتی بلد ...

خوب عزیزم حقیقتو میگم من خودم بهترین دانشگاه ایران درس خوندم 

واقعا تو جامعه شرایط خوبی واسه خانما فراهم نیست

کارم پیدا کنی شوهرتم اجازه بده خودت دووم نمیاری.کارفرماهای بد ، شرکتای مفت خور ، اندازه یه ربات از مغز و وقتت استفاده تمام قد میکنن بخاطر یه حقوق ناچیز

بابا بشین خونه حال کن

خوشحال باشه که مثل ما چندسال عمرتو هدر ندادی و زندگیتو زودتر شروع کردی بدون چالش کار و درس و...

من ۲۸ سالمه موهام تمام سفید شد تو دانشگاه بخاطر فشار درسام

بیخیال 

خوب عزیزم حقیقتو میگم من خودم بهترین دانشگاه ایران درس خوندم واقعا تو جامعه شرایط خوبی واسه خانما فر ...

الهی بگردم عزیزم 🥲❤️ انشالله ازاین به بعد راحتی ارامش و... بیاد به زندگیت....

2706