2733
2764

واقعا حالم بهم میخوره 

اگه من یا شوهرم عیب و ایرادی داشته باشیم سریع به چشمشون میاد و به رومون میارن ولی اصلا عیب و ایراد دخترش و دامادشو نمیبینه 

دامادش وقتی خواست عروسی بگیره کلی خسیس بازی درآورد سر غذا و تالار اینقدر پذیرایی شون بد بود حتی دخترشون با خانواده شوهرش سر عروسی دعوا کردن ولی اینا همه رو خود خواهر شوهرم بهم گفت مادرشوهرم یجوری رفتار میکنه پیش من که انگار دامادش بهترینه و دخترش خیلی خوشبخته انگار میخواد از قصد حرصم بده بنظرتون چطور باید برخورد کنم باهاشون.؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مادرشوهراست دیگر

مادرشوهر تیکه نندازه تعجب داره

تواگ میتونستی این همه امضارو بخونی الان دکترا داشتی پس زحمت نکش نخون شما کراشاتون  گلزار و پارسا پیروز فره من کراشم کراش ماشینیه قبلنا اکس اسم قرص توهم زا بود الان شده یار سابق اوه مای پیغمبر عسک بده😑بزبز😑 زود بز🙁چرا نمیبزی؟من ب نی نی سایت ایمان اوردم چون تو ی تاپیکی ک ترکیده بود هنوز لایکم میکردن 😐منیش پیول نت دامه وگرد منیش قصه بکین😒 هایده کو پری خانم توام ملکت بکم  عشقم وناو ای دنیای گورا خورشت خلاله بغیر استارتر و ۸۰۰ گله کاربر تر دی کسی ریپلای نکه ی حوصله نیرم بجز نی نی یار کسی تر تعلیقم نکه ی و پلیس فتا شکایت کم ن گیانم شیت نیم اری کورد کرماشانم نازار ۷ طایفه اینه بدان بچه ننه پرونده ی مه هم وزن تونه مه زندگیم رفته به باد بچه ننه دارم برات وقتی ابرو برمیداری نازتر میشی از قناری ایطو نرو توچشممان خندم میگیره آسمان هاااا یادم چی راسی لایکم بکن فره خوشم تی وقول عزیز ویسی اگر چیسه لیم مینا گیان باو خاموشم که 😔خو دی بسدانه بچنه مال خودان تادرودی دیگر بدرود هم هاتم تاپیکتم گزارش بکت بیلا بشیوم رفیق فره توامت و کاربریلی ک هرلوا گزارش دن توصیه درم ی جعبه شیرینی بسنن گرد خویان آشتی بکن ارا الکی فحش دید خوشته خود تی؟ خود گردیدسه بغل؟کمیگ  آرام چده مه و ناو عمرم اقره ک امضا نیوسام قصه نکردمه دسد درد نکه ی ک خونیده ی دوسد درم😘🤣

بی تفاوت بودن به رفتاراش ؛ بهترین روشه؛

اگه خواسته باشی کاراش رو به روش بیاری؛ نقطه ضعف میدی دستش؛ اصلا توجه نکن؛ بزار بفهمه اصلا برات اهمیتی نداره.

هر گاه که تسلیمم  در کارگه تقدیر آرام تر از آهو بی باک ترم از شیر.هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر. ( حضرت مولانا )

مادرشوهر منم همینه من لباس های شیک و مرتب برای بچه هام می پوشونم می بینی موقع غذا یکم لک شد دیگه تا دو ساعت مادرشوهر پدرشوهرم مغزم رو می خورن چرا لباس بچه لکه عوض نکردی، ولی لباس بچه های خواهرشوهرم شبیه گدای سر کوچه است بعد از بوی جیش شون می خوای بالا بیاری ولی یک کلام به خواهرشوهرم چیزی نمی گن هیچ تازه کلی قربون صدقه سلیقه دخترشون هم می رن

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است موهای من از عصر همون روز بلند است
بی تفاوت بودن به رفتاراش ؛ بهترین روشه؛اگه خواسته باشی کاراش رو به روش بیاری؛ نقطه ضعف میدی دستش؛ اص ...

منم تا حالت همینطور رفتار کردم والا یعنی اصلا به روی خودم نمیارم و خیلی تو کاراشون نظر نمیدم 

حالا خوبه دامادشون آدم زیاد جالبی نیست اگه خوب بود حدااقل دلم نمیسوخت

بله داماد عزیزتره الان من تک دخترم سه تا داداش دارم شوهر من عزیزتر ازاوناس

حدااقل اگه پسره سرش به تنش می‌ارزید دلم نمیسوخت یه مرد خسیس و نچسب که مشخصه خودشونم زیاد خوششون نمیاد ازش فقط میان جلوی من ادا دربیارن

2706