2733
2764

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واقعا دلیلت واسه نخوابیدن چی میتونه باشه من شوهرم نشسته فیلم میبینه دلم میخوام خودمو خفه کنم دلم میخ ...

بی خوابی عصبیم کارم چند روز عقب افتاد دوباره خیییییلی ناراحتم دارم دق میکنم 😑

صلوات به نيت تعجيل در فرج آقا امام زمان عج الله 
نمازشب اگه میتونی چله ی نمازشب بگیریا کلا همیشه نمازشب تو زندگیتون بخونید.دعای مقاتل هم عالیه چله ی ...

خیلی ناامیدم 😞

صلوات به نيت تعجيل در فرج آقا امام زمان عج الله 
بگید خدا خیرتون بده

یبار ناد علی از ته دل 

من میخواستم یکیو تو خواب ببینم که کلا به خواب هیچکس نمیومد مادربزرگم یکبار چهارده سالم بود اونم الزایمر داشت فکر میکرد خونش اینجا نیست و میرفت تو کوچه میخوابید میگفت میخوام برم خونم منم از مدرسه اومده بودم چون عمم ازش شب مراقبت میکرد و پدرم عصر ظهر درو قفل میکردن نره بیرون این اومده بود بیرون منم از مدرسه اومدم دوستم مسخرم کرد گفت تو که مادربزرگت کارتون خوابه اونموقع کلاس واس ما میزاری و همه خندیدن منم رفتم مادربزرگمو خیلی اذیت کردم بهش توهین کردم که معلوم نیست چه گناهی کردی بدبخت بیچاره که اینجور شدی  البته این بخاطر این بود که مادربزرگم از غم از دست دادن فرزندش اینجور شده بود پسرش شهید شده و یه پسر دیگش خودشو دار زده بود و فقط بابام داشت و یه عمم درست یکماه قبل از الزایمرش تو تصادف با سه تا بچش مرده بود منم که دیونه خلاصه مادربزرگم وقتی رفت از کوچیک و بزرگ ناراحت بود نادعلی خوندم اومد به خوابم گفت به علی قسم که اماممو صدا زدی من هیچ ناراحتی از تو ندارم 

2706