2733
2764
عنوان

نمیدونم برم پیش روانشناس یا نه

233 بازدید | 43 پست

افکار منفی شدید دارم

به طوری که شبا خوابم نمیبره 

ترس از همه جی دارم بنظرتون برم روانشناس خوبه یا خودم میتونم درمان کنم؟

قرص بم‌نمیده،

آن ها خوشبختند ولی ما چه هستیم یک مشت سایه های سرگردان با افکار شوریده که در هم میلولیم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینجور چیزا باید روی روح و روان آدم کار بشه 

قرص می‌تونه چیکار کنه آخه؟ 

یه چیزی بره تو معده و معده رو بترکونه چطوری میتونه روح و فکر رو خوب کنه

چیزهای زیادی قلبت رو می‌شکونن اما، چشمات رو باز میکنن...🪐🖤️ همیشه خوب باش حتی برای کسی که بهت بد کرده ،یا قدرتو بیشتر میدونه یا تا همیشه حسرتتو میخوره 🥲💚 کارما آدرس هممونو داره و کارشو خوب بلده 🤫 یه صلوات مهمونم میکنی؟🥹♥️
اینجور چیزا باید روی روح و روان آدم کار بشه قرص می‌تونه چیکار کنه آخه؟ یه چیزی بره تو معده و معده رو ...

قرص مستقیم روی مغز اثر میذاره همونجایی که باعث تولید افکار منفی و اضطرابه رو نسبت به این افکار خنثی میکنه دلبندم

بیشتر مشکلات حاد روح و روان با همون قرص و داروی اعصاب حل میشه و مشاوره ی تنها نتیجه نداره

🟡🟠🔴
برو درمان میشه، اگه پیگیر نباشی وضعت بدتر میشه ، مثلا دوست من خیلی استرس داشت ولی دکتر نمی‌رفت الان ...

چند ماهه اینطوریم 

اطرافیان میگن دکتر نرو خودا میتونی درمون کنی

ولی دیگه کلافم 

نه عزیزم اصفهانم

آن ها خوشبختند ولی ما چه هستیم یک مشت سایه های سرگردان با افکار شوریده که در هم میلولیم ...
قرص مستقیم روی مغز اثر میذاره همونجایی که باعث تولید افکار منفی و اضطرابه رو نسبت به این افکار خنثی ...

آخه میترسم بهشون عادت کنم

و عوارض زیادی هم دارن نمیدونم چیکارکنم 😔

قرص مستقیم روی مغز اثر میذاره همونجایی که باعث تولید افکار منفی و اضطرابه رو نسبت به این افکار خنثی ...

من نمیدونم چرا اصلا اعتقادی به قرص و دارو ندارم..

از خودم نمیگما دیدم که میگم 

از نظر من ماده نمیتونه روی یه چیزی غیر مادی اثر بذاره اونم روح.. 

درمان روح فقط و فقططط دست خود آدمه 

البته ما نمیتونم تعیین کنیم یا همش حواسمون باشه که کسی به روحمون آسیب نزنه هااا

فکر هم آموزش ببینه می‌تونه کنترل کنه تا حدودی

چیزهای زیادی قلبت رو می‌شکونن اما، چشمات رو باز میکنن...🪐🖤️ همیشه خوب باش حتی برای کسی که بهت بد کرده ،یا قدرتو بیشتر میدونه یا تا همیشه حسرتتو میخوره 🥲💚 کارما آدرس هممونو داره و کارشو خوب بلده 🤫 یه صلوات مهمونم میکنی؟🥹♥️
2706