2777
2789

زیر دنده ی چپ چیزی نیست

احتمالاعرقتو  باد گرفته یا از حموم اومدی جلو کولر نشستی

یا نوشیدنی خیلی یخ خوردی

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

دنده ی سمت چپ یعنی از طرف خودت سمت چپ ؟ من اینطوری بودم از معده هست 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
2802
چند وقته اینجوری شدی ؟ این درد زیر گلوتم میگیره ؟ سمت چپت میخوابی بدتر میشه ؟ فقط با بالا و پایین رف ...

از صبح اینطوری شدم میگیره و ول میکنه 

ن خداروشکر به گلوم نمیزنه

میخوابم آروم تر میشه

وای هر موقع ب اورژانس ز زدم ی جوری منو ترسونده کم مونده سکته بزنم

اخه اگر ببینه واجب نیست میگه خودت برو مرکز درمانی اگر انبولانس بگه بیاد حتما یه احتمالاتی هست اگر کسی پیشت هست زنگ بزن بیاد نوار قلبم ازت میگیره خیالت راحت میشه 

2801