2777
2789

خلاصه میگم 

الان فقط به نظرای شما نیاز دارم درد دل نصیحت سرکوفت سر زنش هرچی فقط بخونین و نظر بدین

دوساله مجازی باهاش دوست بودم 

کات کردیم یکسال گذشت 

حدود یک ماه پیش یه پیام داد 

منم که احساسی 

فک کردم دلش تنگ شده روزای بعدشم پیام میدادم

یروز که خیلی دلم گرفته بود 

طبق معمول پیامش دادم 

چون هر وقت من با این پسر حرف میزدم حالم خوب میشد 

خلاصه از طرز پیام دادنم فهمید روحیه ام خیلی خیلی داغونه اونم سر کار بود کار داشت 

گفتمش پیام میدم دوروز بعد ج میدی گفت سرم شلوغه 

بعد دیروز پیامش دادم توی پیامش یهو درآمد به من گفتش که 👈 دقیقققا پیامش این شکلی بود : ببین برو تو کار یه دوست پسر که بهت نزدیک باشه بری باهاش بگردی اخلاقت خوب بشه روحیت باز بشه 

منو میگین با خوندن این پیام آتیش گرفتم 

گفتم تو هم برو دنبال یه دختر مناسب که وقتی سرت خلوت شد نیای به من پیام بدی. من دنبال تو نیستم برو سکته نکن . رو چه حسابی همچین حرفی زدی؟

حسابی که گریه کردم همه پیامارو دو طرفه پاک کردم 

امروز پیام داده دوباره قاطی کردی ؟ مگه حرف بدی زدم؟ 

منم این پیام بهش دادم: نه چیز بدی نگفتی. من همیشه پیامارو دو طرفه پاک میکنم. اتفاقا تو همین فکر بودم 

پیام اون: پس چرا چیزی نگفتی. آره واسه روحیت خوبه. فقط ببین از من بهتر پیدا نکنی پیش من ازش تعریف کنی قاطی میکنم با یه ایموجی خنده 

اینم بگم که فهمیده که من خیلی احساساتی ام 

ببخشین دیگه طولانی شد اول میخواستم خلاصه بگم ولی درد دلم بازشد 💔🙏🏼

⁦♥️⁩

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

وا چرا عزت نفست نداری بلاکش کن اسکولو ناراحت شدی تو یه دفتر بنویس اهنگ بزا تا میتونی گریه کن سبک شی بعد برو پیاده روی لاک بزن موهاتو خشگل کن بشین واسع ایندت برنامه بچین واسه خودت چایی بریز صبح زود پنحره رو وا کن هوای خنک بزنه بهت چاییتو بهور فیلم ببین کتاب بخون ولی اویزون کسی نباش 

چسخلی چیزی هستین😐احساسی احساسیم برین بهش باوا دکمش بزن

من نظرم اینه بازم خواننده خاموش شم تایپکای عجیب هیچی کامنتم میزاری به یه ورشون نیست خو دیگه چرا مطرح میکنید وقتی مرغتون یه پا داره🤦‍♀️🤦‍♀️

راستش را بخواهید بسیار سنگ دل شده ام با من چنان کردن که سزاوار نبود که دشمنان چندین ساله نیز اینگونه زمینت نمیزنن مرا درون چاهی عمیق انداختند و موقعی که زخمی و پریشان بودم باز هم بر سرم سنگ ریختن ، مگر دستان من چقد بی نمک بود ؟! 

ن تو عاشقی ن اون فقط از رو بیکسی یا تتهایی پی هم هستین اگه نمیتونی تنهایی قوی و مستقل باشی از لحاظ روحی با یه مذکری دوس شو که حالت کنارت اوکی باشه پیام دادن به درد نمیخوره که راس میگه خو بدبخت کیفش به اینه باهم برین بیرون یواشکی بزین پیتزا بخورین خرید کنین سینما برین واسه رسیدن به هم بال بال بزنین تلاش کنین عاشق باشین 

پسرا هرچی عقده ای تر 

پر ادعاتر 

ی دختر فروردینی مهربون ولی مغرور 😍 ممکنه اختلاف نظر داشته باشیم اما دشمن همدیگه نیستیم🙂 اگه با نظرم مخالفی ریپلای کن اما مودبانه بحث کن مرسی 🙏🌷(امضامو عوض کردم چون اون کسی که باعث امضای قبلیم بود رو فراموش کردم و 
من نظرم اینه بازم خواننده خاموش شم تایپکای عجیب هیچی کامنتم میزاری به یه ورشون نیست خو دیگه چرا مطرح ...

انقد که خودم بافرهنگ و مودبم به کسی که واسم وقت می‌زاره احترام میزارم 

وقتی حرف نمی‌زنم یا ریپلای نمیکنم دلیل نمیشه که میرم کار خودمو میکنم! 

⁦♥️⁩
انقد که خودم بافرهنگ و مودبم به کسی که واسم وقت می‌زاره احترام میزارم وقتی حرف نمی‌زنم یا ریپلای نمی ...

من در کل گفتم ولی رابطه لانگ همیشه ریسک داره  نظر منم اینه آقا دوست داره ولی از یه چیزای میترسه اینجوری میگه که شما بگی نه ، چون من در شرایط شمام خودم دقیقن مث آقا رفتار میکنم

راستش را بخواهید بسیار سنگ دل شده ام با من چنان کردن که سزاوار نبود که دشمنان چندین ساله نیز اینگونه زمینت نمیزنن مرا درون چاهی عمیق انداختند و موقعی که زخمی و پریشان بودم باز هم بر سرم سنگ ریختن ، مگر دستان من چقد بی نمک بود ؟!