2733
عنوان

ناباروری

200 بازدید | 31 پست

ما ۸ساله که بچه دار نشدیم آخرین بار سه سال پیش بیمارستان مهدیه آی وی اف کردیم که نشد

الان بعد از سه سال شوهرمو راضی کردم ادامه درمان و بدیم 

قراربود بریم رویان پرسیدم گفت هزینش ۴۰میلیون

ابن سینا گفت ۴۵میلیون و مام ۶۵میلیون

واقعا هزینه هاشون خیلی زیاده میخوام یه جایی برم حداقل رسیدگی شون خوب باشه بتونم نتیجه بگیرم میشه اگه تجربه ای دارید باهام به اشتراک بزارید دعاتون میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درکتون میکنم منم سه ساله باردارنمیشم دوباره سقط داشتم ازماه بعدمیرم ای وی اف .من بادفترتامین جمعا۱۰م ...

انشالله که خدا بهتون بدون دوا درمون یا اولاد سالم و صالح بده 

من خیلی تو این راه سختی کشیدم شوهرمم اصلا پایه ام نیست امیدوارم شما بدون دوا درمون بچه دار بشید ولی بنظرم اگه تهرانی یه سر ابن سینا برو کلینیک سقط مکرر داره

نه اردبیل

من چهارماه بعد از ازدواجمون یه بارداری خارج رحم داشتم که یه لولم و درآوردن شوهرمم بچگی یه بیضشو تخلیه کردن

بعد از اون عمل ما اقدام کردیم که نشد یه بار آی یو آی کردم منفی شد لاپارسکوپی کردم که گفتن این یکی لوله امم کیپ شده شوهرمم اسپرم به شکل سالم نداره مورفولوژی اسپرمشون صفره

من چهارماه بعد از ازدواجمون یه بارداری خارج رحم داشتم که یه لولم و درآوردن شوهرمم بچگی یه بیضشو تخلی ...

برو تبریز دکتر دانایی خیلیا نتیجه گرفتن

به کاکتوس که زیاد آب بدی، خراب می‌شه؛ حکایت محبت کردن به یه‌سری از آدمای زندگیمونه :)  ️
درکتون میکنم منم سه ساله باردارنمیشم دوباره سقط داشتم ازماه بعدمیرم ای وی اف .من بادفترتامین جمعا۱۰م ...

چند سالتونه

جهان را بلندی وپستی تویی،ندانم چه ای هرچه هستی تویی....    (این آدم ویران شده از دور قشنگ است)
من چهارماه بعد از ازدواجمون یه بارداری خارج رحم داشتم که یه لولم و درآوردن شوهرمم بچگی یه بیضشو تخلی ...

الان علم خیلی پیشرفت کرده همه اینایی که گفتی باورکن درمان داره فقط بایدبری دنبالش وپیگیرباشی.ایشالاخدابزودی دامنتوسبزکنه ویه نی نی تپل وخوشگل خدانصیبت بکنه .ممنون عزیزم ازدعای قشنگت

2706