2777
2789
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3023892 بازدید | 355197 پست
قربونت. حتما ارام عزیزم. منم فقط منتظرم بیای و بگی ک بلاخره شد و خدا هم یه نگاهی به من و خواهرم اند ...

عشق منی تو

به دلم افتاده به زودی اسمم تگ میکنی

خدا انشالله یه فرشته ی پاک سالم و صالح بهت عطا کنه 

تو مستحق بهترینها هستی دوست مهربون و‌خوش قلبم❤️

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
فدات بشم من..انشاءالله خدانگهدار خودت و عزیزانت و توراهیت باش🙏🙏

قربونت عزیزم انشاالله زوده زود پارمیس خوبه خوب میشه و شیطووون خدا یار و یاورش باشه❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشق منی تو به دلم افتاده به زودی اسمم تگ میکنی خدا انشالله یه فرشته ی پاک سالم و صالح بهت عطا کنه& ...

عزیزمی تووووو توکلم ب خداست فقط. از طرف من گل دخترات ببوس خیلی خیلی نازن مثل فرشته هستن حتما هرشب براشون گلپر دود کن تا از چشم بد ب دور باشن

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  
۲ تا ۲:۵۰ چطور؟؟؟

عزیزم نرمالش ۲ هست و دکترا با ارفاق تا ۲.۵ نرمال درنظر میگیرن من دوستم ۲.۶۰ بود دکتر براش سلفری نوشت حالا شما بهتره با پزشک خودتون یه مشورت کنید 

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏                                      زندگی زیباست بد تولدت و چشم انتظاری برا اومدن هم بازیت  
عزیزمی تووووو توکلم ب خداست فقط. از طرف من گل دخترات ببوس خیلی خیلی نازن مثل فرشته هستن حتما هرشب بر ...

فدای تو عشقم نظر لطفته

چشم حتما دوست خوبم

مراقب خودت باش 

یادت نره پس منتظرم❤️

درخواست دوستی قبول نمیکنم،لطفا تو تاپیک های مرتبط با بلوغ زودرس دختران منم تگ کنید❤️
فدای تو عشقم نظر لطفته چشم حتما دوست خوبم مراقب خودت باش  یادت نره پس منتظرم❤️

چشم ارام عزیز و صبورم. مطمئنم خدا جواب این صبوریتو به بهترین نحو ممکن میده و من منتظر دیدن اون روز هستم

دخترم رفت فقط سه روزش بود

نزاشتن بغلش كنم دلم پر ميزد واسه بوسيدنش 

صورتش مثل ماه خوشگل بود 

خيلي خوشگل بود تپل و سفيد با موهاي خرمايي

فقط يه بار دست كشيدم به موهاش

دست خالي برگشتم خونم

تو بيمارستان كه بودم بچها گريه ميكردن واسه شير من سينهام شير داشت گريه ميكردم واسه بغل كردن فرشتم

خيلي دلم شكسته اينقدر واسش چيزاي خوشگل خريده بودم يه عالمه لباس و وسيله و عروسكاي خوشگل 

همه ي وسيله هاشو بردن از پيشم كه نبينمشون ولي مگه من يادم ميره صورت ماهشو

هر چي التماس خدا و امام حسين كردم جوابمو ندادن اخه تو ماه محرم بود فهميدم ني ني دارم امام حسين دستاي كوچولوشو نزاشت تو دستم

نميدونين چقدر خوشگل بود دلم پر ميزد واسه بغل كردن و بوسيدن و شير دادن بهش 

جيگرم سوخت

قلبم شكست 

امروز خاكش كردن بازم نزاشتن من برم ببينمش حسرتش تا اخر عمر تو دلم ميمونه

♥️
برنج میخوردین ؟

بله فقط سوسیس وکالباس ولبنیات نمیخوردیم و گرمیجات وچای دارچین زیاد میخوردیم

دخترم زندگیمه  5سالشه دوباره باردارم دلم میخواد دخترم یه داداش داشته باشه 😍😍😍
دخترم رفت فقط سه روزش بود نزاشتن بغلش كنم دلم پر ميزد واسه بوسيدنش  صورتش مثل ماه خوشگل بود&n ...

عزیزم😢

نمیدونم چی بگم 

خودمم این روزا رو تجربه کردم با این تفاوت که دختر من بدون هیچ علتی تو هفته ۳۹ بارداری تو شکمم فوت شد

خیلی خیلی سخته حسرت بغل کردن و شیر دادن

البته واسه من بچه اولم بود

به لطف خدا یه سال بعدش پسرم بدنیا اومد

هیچوقت فراموش نمیکنم دخترمو ولی خب با وجود پسرم از سنگینی دردش کم شده

پسر خوشگلم خوش اومدی به زندگی من و بابایی😍😍
دخترم رفت فقط سه روزش بود نزاشتن بغلش كنم دلم پر ميزد واسه بوسيدنش  صورتش مثل ماه خوشگل بود&n ...

عشششق .. قلبم اتیش گرفت ...نمیدونم چی بگم اما از خدا میخوام بهت صبر بده عزیزم ....واقعا سخته خیلی سخته اما تو ی پسر ناز داری ک خیلی بهت نیاز داره خیلی دوست داره و نفسش ب نفست بستس....خیلی ناراحت شدم خیلی زیاد ....

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
2801