2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3019910 بازدید | 355187 پست

سلام دوستای عزیزم راستش دخترم زده ال سی دی گوشیمو شکسته صفحه رو به زور میبینم اومدم بگم من امروز رفتم سونو تا هفته بعد صبر نکردم شکر خدا نی نی صحیح و سالمه و هزاران بار شکر گل پسره❤❤❤❤❤❤❤❤ممنونم از همه دوستانی که دعام کردن عزیزانم خدا این خوشحالی رو نصیب همتون بکنه خودم هنوز باورم نشده ولی انگی خدا واقعا معجزشو بهم نشون داد ممکنه نتونم جواب پیام هارو بدم پیشاپیش ببخشید.دوستتون دارم دعا کنید پسرمو صحیح و سالم بغل بگیرم

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزيزاي دلم انقدر استرس داشتم با يکي جابجا شدم شکر خدا سالم بود وقتي صداي قلبش گذاشت ماهور بار ...

فاطمه جان خداروشکر مهم سلامتی کوچولوته که خداروشکر سالمه منم تو ان تی جنسیتش معلوم نبود .ان شالله هفته بعد گل پسرت از خودش رو نمایی میکنه دلت شاد میکنه از غروب تا حالا تو خونه راه رفتم و برات صلوات فرستادم با خبرای خوب برگردی .بازم شکر خدا 😘😘❤❤

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
سلام دوستای عزیزم راستش دخترم زده ال سی دی گوشیمو شکسته صفحه رو به زور میبینم اومدم بگم من امروز رفت ...

جان جان مبارکا باشه !!!! برای منم دعا کن این ماه اقدامم بگیره و مثل شما نتیجه دلخواهم رو خدا نصیبم کنه 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
انشالله قسمت خودت بشه عزیزم و به سلامت پسرت را بغل بگیری 

ممنون عزیزم ان شالله با دعای شما😘😘🙏🙏

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
سللم عزیزم...خوبی؟؟چ دمنوشایی خورد؟من کلی دگنوش خوردم..بعد سقطش چقد طول کشید پریودشد

سلام عزیزم سلامت باشی ....والا دو سال پیش بود یادم نمیاد دقیقا چی خورد خواهر شوهرم میگفت روزی پنج لیوان به اجبار مادرم میخوردم تا کامل دفع شده ول مطمعنم هردوشون ماه بعدش پریود شدن وکارشون به بیمارستان نکشید الان هم دو تا پسر ناز دارن البته خواهرشوهرم دقیقا دوماه بعد سریع اقدام کرد و گرفت براش ....فاطمه مگه بعد سقط پریود نشدی؟؟؟

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
سلام دوستای عزیزم راستش دخترم زده ال سی دی گوشیمو شکسته صفحه رو به زور میبینم اومدم بگم من امروز رفت ...

سلام یوکابد جان خداروشکر عزیزم خیییلی خوشحال شدم برات ان شالله گل پسرت سلامت بغل کنی 😍😍😍🙏🙏🙏تو این لحظه خوشی بچه های تاپیکم دعا کن مخصوصا فاطمه خدا ان شالله هفته بعد مثل خودت دلشو شاد کنه

حتمن خاهری حتمن...توچ خبر؟توچ مرحله ای؟

من که امروز صب بعد دو روز تاخیر پریود شدم😔😔

به خودم قول دادم گریه نکنم ولی ظهر زدم زیر قولم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
من که امروز صب بعد دو روز تاخیر پریود شدم😔😔 به خودم قول دادم گریه نکنم ولی ظهر زدم زیر قولم

الهی بمیرم برات.😞😞😞😞😞😞😞😞.ایندفعه م ای یوای گردی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام عزیزم سلامت باشی ....والا دو سال پیش بود یادم نمیاد دقیقا چی خورد خواهر شوهرم میگفت روزی پنج لی ...

ن دیگ 15موعدم بود هنوزپریودنشدم عزیزم........انشالله خدا دل تورم شادکنه عزیزم با دادن گل پسری🙏🙏🙏🙏

والا درست حرف نزد نگفت هیچی نگفت فردا هم سونو میرم چون بیمارستان دولتیه نمیدونم میشه اطمینان کرد یا ...

اشکال نداره براضخامتت خوبه عزیزم.حتمن بخور

عزیزدلم انشالله مشکل خودت رفع بشه برای ما کلی خوشحالی داره از خدا همش دعا می کنم خدایا مشکلش زودتر ر ...

ازبس گلی عارفه جون❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2706