2733
2764
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3020199 بازدید | 355188 پست
فاطمه جون خدارو شکر که باز به نفع شما داره پیش میره  فقط تو دلت امید باشه واینکه سعی  کن ...

حتمن خاهری حتمن...توچ خبر؟توچ مرحله ای؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سونو رفتم دیروز رفتم گفت دوتا فولیکول 20 و 18 داری و آندومتر 6 هست نظرت چیه؟؟ دیروز رفتم سونو روز 14 ...

آندمتربراروز14یکم کمه...براشام.امشب لوبیاپلودم کن بخورین..لوبیاسبزمنظورمه...مایع آزاددیده نشد؟اینااحتمالن انروز آزادمیشن دیگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فاطمه جون خوبی؟ عزیزدلم انشالله مشکلت رفع شد؟ 

سلام عزیزم...پستای قبلیتوخوندم درباره تیکر حرفی نداشتم بهت بگم عزیزدلم....واقعا شرمنده م خاهری🙏🙏🙏فعلا هم ختم بخیرشد باز باید بمونیم تابعد

انشالله هر چی تو دلت آرزو داری بهش برسی از خدا میخام خیلی زود بقایای سقطتم با پری دفع بشه کارت ب بست ...

مرسی خاهرم مرسی..بخدااین چن مدت شرمنده تک تکتون شدم😞😞حلالم کنین

بجه ها چن شب پیش زن داداشم رفته ان تی و خداروشکر همه چیخوب پیش رفته ...تقریبن یه10روزی باهم اختلاف داشتیم😞😞😞ناخاسته باپیشاب باردارشده بود..و خداروشکر بهشون گفتن بچه شون پسره...سونوشو میذارم ببیتی همه چی نرماله خداروشکر؟؟انشالله قسمت تک تکتون🙏🙏🙏🙏🙏

اره داشتم امید ندارم

انشالله ک خدا دلتوشاد میکنه عزیزم...ودراوج ناامیدی دلتدبدست میاره🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

سلام عزيزاي دلم انقدر استرس داشتم با يکي جابجا شدم شکر خدا سالم بود وقتي صداي قلبش گذاشت ماهور بار ...

به سلامتي فاطمه جون ايشالله سالم و سلامت هم مياد تو بغلت عزيزم 😍😍😍😍😍😍😍😘♥️

♥️
راستي ناراحت نشيد ها نسرين و فاطمه رو جدا دعا کردم مخصوصا واسه اسم نسرين اشکامم اومد

توعزیزدل خودمی..ببخشیدمنباعث دردسرت شدم😞😞حلالم کن عزیزم..انشالله  ب زودی قسمت نسرین🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

راستي ناراحت نشيد ها نسرين و فاطمه رو جدا دعا کردم مخصوصا واسه اسم نسرين اشکامم اومد

خیلی خیلی مبارکه عزیزم

وقتی خوندم که اسممو صدا زدی بی اختیار اشکهام جاری شد 

فاطمه ی عزیزم .،،امیدوارم جنسیتش هم گل پسری باشه و‌ حسابی خوشحالمون کنی❤️❤️❤️❤️

🥰🥰🥰

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
سلام عزیزم...پستای قبلیتوخوندم درباره تیکر حرفی نداشتم بهت بگم عزیزدلم....واقعا شرمنده م خاهری🙏🙏🙏 ...

انشالله به زودی مشکلت حل میشه عزیزم 🙏🙏🙏انشالله از نظر روحی آماده بشم دوباره می گذارم 😭😭

سلام عزيزاي دلم انقدر استرس داشتم با يکي جابجا شدم شکر خدا سالم بود وقتي صداي قلبش گذاشت ماهور بار ...

عزیزم خیلی خوشحالم   انشالله که پسر است عزیزم با سلفری قشنگ معلوم میشه جنسیت ناامید از درگاه خدا نباش هنوز امید است ای کاش بهم نمی گفتن همش به آقام میگم کاشکی نمی گفتن بهم من نه ماه را از بارداریم لذت می بردم به دنیا که می اومد آدم دیگه شیره وجودش است باعشق بهش شیر میدادم اما دکتر بهم گفت صدرصد  انشالله حال منو درک نکنی انشالله یک پسر ناز وخوشکل باشه 🙏🙏🙏🙏🙏😭😭

2706