2733
2764
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3020285 بازدید | 355188 پست
ممنون از لطفت نسرین جونم. ان شالله زود زود مدیا جون بشینه تو دلت امید بخدا

الهی آمین 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
عشقم کیت اولم و با توجه به علاعمم من تخمک‌گذاری داشتم مطمعنم و شک ندارم احتمالا سه تا فولی داشتم چون ...

اره احتمالا سه چهار تا فولی داشتی کیت امروز هنوز جا داشت تا پررنگ بشه بازم کیت بزن نتیجه شو بزار

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فاطمه جان بی بی مثبته برا این که بقایا داری  دختر خوب چرا نمیری ی کار اساسی کنی ،خیلی طولانی ش ...

خودت میدونی درگیرچ مسائلیم اصلا نمیرسم برم بیمارستان😞😞شاید شنبه برم برابستری😔😔😔😔

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
من نمی‌دونستم مگه ب این زودی اقدام کردی؟ از موعدت گذشته؟ اگ بی بی مثبته حتما پیگیرش باش آز بدی خوبه

بیبیم ازهمون زمان سقط مثبته دریاجون..اقدلم.کجابود😩

بیبیم ازهمون زمان سقط مثبته دریاجون..اقدلم.کجابود😩

پس حتما برو بیمارستان ی فکر اساسی بکن بیشتر مراقب خودت باش عزیزم 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
پس حتما برو بیمارستان ی فکر اساسی بکن بیشتر مراقب خودت باش عزیزم 

احتمالاشنبه برم...دعاکن تااونموقع پری بیاد و کارم ب بیمارستان نکشه

انشالله هر چی تو دلت آرزو داری بهش برسی از خدا میخام خیلی زود بقایای سقطتم با پری دفع بشه کارت ب بستری شدن نرسه الهی آمین

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
عزیزدلم توکل کن بخدا همه چیزو بسپر بخدا ربطی نداره کی اقدام کنی بنظرم. من که سونو رفتم و امپول زدم و ...

سلام عزیزم خوبی؟ شما آزمایش سلفری دادی چند هفته اومد جوابش؟ من به خاطر سنم گفت برای اطمینان بدم البته آزمایش اول غربالگیری هم دادم ولی گفت سلفری بدی بهتره 

سونونرفتی؟؟احتمالن این ماه 3تافولی داری تاالان

سونو رفتم دیروز رفتم گفت دوتا فولیکول 20 و 18 داری و آندومتر 6 هست نظرت چیه؟؟ دیروز رفتم سونو روز 14 بودم امروز روز 15 هستم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
دوستان عزيزم  خواهراي مجازي ولي وافعي من  دارم اماده مبشم برم  قلبم پر از تشويشه&n ...

عزیزم ان شاالله امروز یکی از زیباترین روزهای زندگیت رقم بخوره و نی نی یه داداشی چش عسلی باشه😍

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
سللم دریا جون هم میتونم بگم أره هم نه..چون فعلا درگیرشیم عزیزم😞😞😞شایدبشه گف بازم یه جورایی ب خیرگ ...

فاطمه جون خدارو شکر که باز به نفع شما داره پیش میره 

فقط تو دلت امید باشه واینکه سعی  کن دعای نادعلی رو بخونی نذر کن حتما به خواسته ت میرسی ....من برا کار شوهرم نذر کردم خداروشکر نتیجه گرفتم و اینقد عاشق این دعا بودم تا مدتها میخوندم و گریه میکردم

دوستان عزيزم  خواهراي مجازي ولي وافعي من  دارم اماده مبشم برم  قلبم پر از تشويشه&n ...

فاطمه جون خدا بهمرات ایشالله که با خبرهای خوب برمیگردی و امروز میشه یکی از روزهای قشنگ زندگیت.

خدا جونم دوست دارم! شکرت...

ناراحت نباش اجی من سه ماهه سقط داشت پری اول کامل دفع نشده بود بقایاش ولی خیلی می ترسید بره دکتر شکر خدا ماه دوم خیلی دمنوش میخورد سونو داد کامل پاک شد 

2706