2733
2764

مامانم مریضه سختشه خونه رو تمیز کنه هی بهش میگم ولش کن تمیز نکن ولی بازم حوصلش نمیکشه خونه شلخته باشه 

دیگه هفته بعدم کنکورو بدم میخوام بعدش کلا همه جارو اساسی تمیز کنم پرده هامونو اینارو بشورم و... 

دوسال من خوردم و درس خوندم مامان کارارو کرد یه دوسه ماهم اون بره مرخصی من کارارو بکنم😅

کلی برنامه دارم واسه بعد کنکور از خرید کردن و مسافرت گرفته تا رژیم و.... 

فقط ایشالا کنکورو خوب بدم حوصلم بکشه به این کارا😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تراز اردیبهشتت چند شدبه مامان‌شما حسودیم‌شد یه همچین دختر عاقلی داره

من تراز اردیبهشتم اصلا خوب نبود نتونستم جمعبندی کنم خیلی از فصلارو حذف کردم

نمیدونم دلیلش چی بود 

هم اینکه انگار جمع بندی درست رو بلد نبودم هم اینکه یه سری کلاسای جمع بندی ثبت نام کردم که در عمل فقط وقتمو گرفت مفید نشد واسم ‌‌حالا سعی کردم ایندفعه اشتباهات قبلیمو تکرار نکنم نمیدونم دیگه نتیجه چی بشه😢

تراز اردیبهشت 7000 بود 

قربون شما ❤️❤️

من تراز اردیبهشتم اصلا خوب نبود نتونستم جمعبندی کنم خیلی از فصلارو حذف کردمنمیدونم دلیلش چی بود هم ا ...

ایراد نداره همین که متوجه شدی اشتباهت کجاست و برای رفعش تلاش کردی چند پله جلو افتادی 

امیدوارم تراز تیر چیزی که دلت میخواد بشه و با دل خوش و لب خندون به مادرت کمک کنی 

کیف کردم دیدم یه دختر تو سن شما عاقل و فهمیده هست و فکر کمک به مادرش 

دمت گرم 

امیدوارم در تحصیل و کار و زندگی بهترین و عالی ترین ها رو تجربه کنی

چقدر خوبه که به مادرت اهمیت میدی و موقع خستگی و بیماری درکش می کنی واقعا کارتون تحسین برانگیزه آفرین دختر عاقل

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
2706