2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3019760 بازدید | 355186 پست
نگران نباش چیزی نیست درد بعد ازاد شدن ممکنه تا اخر ماه خفیف حس بشه..نشونه فعال بودن تخمدان ...ممکنه ...

اوکی ممنون اره همش میخابم اصن نمیتونم بشینم از درد کمرم تاحالا سابقه کمردرد نداشتم من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۱۲ روز بگذره از تخمک گذاری ی حاله باید بندازه...اگ کمتر ۱۲ روزه بزار دو روز بعدش بی بی بزار تا دیدی ...

اعظم جان من قصد داشتم قرص که تموم شد شیاف بزنم

اما دوستمون گفتن شاید نشه بعد دوفاستون شیاف جایکزین کرد و بهتره همون ادامه بدی

واقعا خودمم موندم فقط میتزسم بدنم عادت کنه و دیگه پروژسترون ترشح نکنه مثل دوستمون هلن بود فکر کنم که دکترش گفته بود ۱۰ تا بیشتز دوفاستون نخور

سرچ کردم دیذم خیلیا تا ۲۰ هفته دوفاستون ادامه دادن

اما من میگم چون باردار شاید نباشم همه چیم بهم نخوره

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
سلام عزیزم مرسی فدات  به نظرم حتما بزن چون جای نی نی رو سفت میکنه و دهانه رحم رو هم بسته نگه م ...

ممنونم ...دکتر بهم گفت اگه دردات بیشتر شد بزن ولی راستش من ترسیدم گفتم اگه دردام بیشتر شد ممکن دیر بشه همین چند روز امپول دستم برسه یکیش را میزنم 

هیچ عوارضی که نداره فقط جلوگیری از زایمان زودرس درسته؟

الان خیلی زوده جا داره ولی باز هر روز بزار....تو ی ساعت خاص بزار تا وقتی رنگ گرفت روزی دوتا بزاری&nb ...

مامان مهرسا یعنی ممکنه تخمک گذاریم خیلی زود بوده و رد شده

من هر ماه اینموقع ترشحات تخمک گذاری داشتم الان ندارم

و چقد امکان داره هنوز به تخمک گذاری مونده باشه؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام عزیزم مرسی فدات  به نظرم حتما بزن چون جای نی نی رو سفت میکنه و دهانه رحم رو هم بسته نگه م ...

عزیزم من چندبار تلاش کردم رو پستت ریپلای کنم هی خطا میداد نی نی سایت،دیدم نوشتی رفتی سونو،باور کن من هر روز میام تایپیک تیکرت ببینم هی میگم روزا زودتر بگذره این طفلی از استرس راحت شه و بچش با ارامش بغلش بگیره و مطمنم به وقتش به دنیا میاد و همه این استرسات تموم میشه،هممون یه جور درگیری و ناراحتی داریم ولی مطمنم همش تموم میشه و روزای خوب واسه هممون تو راهه،❤️❤️

نگران نباش چیزی نیست درد بعد ازاد شدن ممکنه تا اخر ماه خفیف حس بشه..نشونه فعال بودن تخمدان ...ممکنه ...

مامان مهرسا میشه لطفا نظرتو بدی ممنون میشم تو رو خدا وقته اقدامم بگید،. 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
منم لتروزول خوردم این ماه قرص DHEA هم دکتر بهم داد که هنوز می خورم

ان شاءالله ناامید نمیشیم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
ممنون نه نزدم پریودم نشدم میدونی ک سابقه عقب انداختن دارم 

ان شاءالله که اینماه فرق میکنه و بارداری عزیزم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
سلام  بچه ها من از دیروز زیر دلم درد میکرد انگار بچه اومده باشه پایین ترسیدم رفتم سونو نوشته ...

عزیزم استرس نداشته باش بیشتر استراحت کن و کارهای سنگین اصلا انجام نده

اعظم جان من قصد داشتم قرص که تموم شد شیاف بزنم اما دوستمون گفتن شاید نشه بعد دوفاستون شیاف جایکزین ...

حالا اینماه ادامه بده تا ۱۰ روز دیگه ان شاءالله بارداری عزیزم

ممنونم ...دکتر بهم گفت اگه دردات بیشتر شد بزن ولی راستش من ترسیدم گفتم اگه دردام بیشتر شد ممکن دیر ب ...

نه عزیزم خیلی آمپول خوبیه پروژسترون دیرجذب هست که دهانه رحم رو بسته نگه میداره و جلوی انقباضات رو هم‌ میگیره 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
باش عزیز دلم اعظم جونم ممنونم

عزیزم...سعی کن به فکر خودت باشی انگور خیلی خوبه فشار و خوب بالا میبره ابدار هم هست زیاد بخور..توت خشک برگه انجیر زرد الو اینا قند بالا دارن برا افت فشار عالین به خودت برس حسابی ...یه پسر تپل مپلی برامون بیاری😋

الهم صل علی محمد و ال محمد
جدی چه خوب قیمتش هم مناسب بوده من پروفرتیل خریدم برا شوهرم 30 تا 275000 تومن ولی اونی که تعریفشو میک ...

اره نسبتا قیمتش خوبه

ما فعلا همین قرص رو ادامه میدیم تا ماه دیگه دوباره بره ازمایش ببینیم چقدر فرق کرده

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
عزیزم من چندبار تلاش کردم رو پستت ریپلای کنم هی خطا میداد نی نی سایت،دیدم نوشتی رفتی سونو،باور کن من ...

فدات شم عزیزم 

ممنونم از لطفت که به فکرمی 

آره والا اگه این چن هفته هم می گذشت و بسلامت زایمان میکردم یه کشور راحت میشدن از این استرس های من

ان شاءالله شما هم بارداری خیلی خوب و راحتی داشته باشین و بسلامت بچتون رو بغل بگیرین عزیزم 

و ان شاءالله خدا یه گل پسر بهتون هدیه داده و دلتون با اومدنش شاد میشه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706