2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3019954 بازدید | 355187 پست
سمت راست 18 سمت چپ 16، 17 19 

تبسم به دظرم دو‌تاش میگیره خیلی خوبه 

بیین الان یه کاری میکنن مثلا سه قلو که میشه یکیشو دمتر حذف میکنه نترس بابا بزن حیفه این ماه از دست نده 

من اره رفتم نوشتم که کامل ،اما کسی راهنمایی  نکرد چیکار کنم فردا بزنم یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تبسم اینو بخون

بزار اعظم بیاد بهت بگ

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
تبسم به دظرم دو‌تاش میگیره خیلی خوبه  بیین الان یه کاری میکنن مثلا سه قلو که میشه یکیشو دمتر ح ...

من ندیدم عزیزم میشه بگی کدوم صفحس، راستی سونو رو دیدی؟؟؟؟ سونوی منو دیدی؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
نه اخه پرسید رفتی سونو خواستم دیگه تکراری ننویسم گفتم بخونه 

چون گفتی کسی جواب نمیده گفتم

منم سونوتو دیدم متوجه نشدم.

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم ۱۲۵ هزار تومن

جدی چه خوب قیمتش هم مناسب بوده من پروفرتیل خریدم برا شوهرم 30 تا 275000 تومن ولی اونی که تعریفشو میکردن نبود اصلا تاثیر نذاشته 

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
عزیزم اندازه فولیهات چجوریه؟ 

آیدا جان نظر ندادی؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
الحمدلله. توروخدا بغلش نکن خدای نکرده مث من میشی. خیلی شرایط بدی دارم

مجبوذشدم دیشب آخه تنهابوذم😥😥😥

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
اعظم جان من حالم اصلا خوب نیس. دیشب ببخشیدا بادردمقعد بیدارشدم رفتم سرویس بجز غیرمعمولی بودن شماره 2 ...

اگ فشارت افتاده حتما دکتر برو برات سرم نمکی قندی بزنی زودی سرحال میشی تو بارداری  هیچی و سر سری نگیر عزیزم.. شکلات بخور همیشه شیرینی پیشت باشه فشارت افتاد بخوری..

الهم صل علی محمد و ال محمد
فاطمه جان خوبي؟دخترت بهتر شده عزيزم؟چاي نبات ميدادي ميخورد عزيزم 

مرسی گلم...بهش دادم توداروخونه کلی بالاآورد دیشب آمپولوزد بالانیاوردهدفقط گلاب ب روت اسهاله

دیشب تازه دوخط شد که اقدام کردیم ولی شوهرم امشب نیست متاسفانه  اقدام بعدی ام میشه فردا شب

خوبه از مامان مهرسا بپرس کیت بعدی رو کی بذاری؟

کنترل کن  به محض اینکه کمرنگ شد بدونی چون دیگه تخمک آزاد شده و نباید اقدام کنی

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
فاطمه جون مهرماه بدترین فصله برای بیماری خیلی باید مواظب باشی دختر منم پارسال این موقع مریض شد&nbs ...

ای جووونم...خیلی مراقبشونم ولی خوشانس منه دیگ ...خداروشکرتب نداشت دخترمن

2706