2733
2764
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3020218 بازدید | 355188 پست
منم تیروئیدم کم کاره هفته ای 4روز نصف قرص میخوردم از 5.63رسید به 3.53دکترم گفت چون قصد بارداری داری ...

عزیزم من ۵ سال پیش اتفاقی فهمیدم کم کاری دارم

موهام به شدت می ریخت دو تا دکتر رفتم که فقط بهم شامپو دادن و ویتامین

بعد از چند ماه پاهایم شروع کرد به یخ کردن

اولش گفتم شاید زمستون هست مال اونه ولی حتی کیسه اب جوش رو هم که می چسبوندم به پاهام باز گرم نمیشد😑

این دفعه رفتم دکتر داخلی تا گفتم این داستان رو فوری ازمایش کامل نوشت 

که بلهههههه

کم کاری تیرویید شدید داشتم

۱۲/۵  من TSH  

شده بود 

دکتر گفت خیلی زیاده  ،مونده بود که چرا من چاق نشدم و یا چشمهام پف نکرده 

بلافاصله برام لوتیروکسین شروع کرد 

ولی چند ماه طول کشید علایمم خوب بشه

و با شروع قرص حدود ۴ کیلو هم وزن کم کردم

فاطمه جان خوندم دیشب حال دخترت خوب نبود الهییی طفلی چقدر اذیت شده خداروشکر که الان بهتره

مرسی عزیزم ممنون..والا بدبختی دیگ هروقت باباش میره این مریض میش😐😐خیلی وابسته شه...دیشب توهمون حال میگ زنگ بزن بابا😅ببخشید اینومیگم بگوپی پی م آبه😅بگو بالاآوردم😅

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

فدااات.خدا هیراد شما رو هم حفظ کنه عشقم

سلام عزیزم ،دیشب عکس قرص رو گذاشتم 

نمیدونم دیدی یا نه

این قرص روی همسرم بالاخره جواب داد

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
مرسی عزیزم ممنون..والا بدبختی دیگ هروقت باباش میره این مریض میش😐😐خیلی وابسته شه...دیشب توهمون حال ...

الهههههییی جاااانم

طفلی،انگار باباش میخواد چیکار کنه😁😁

اینجوری وابسته اس مریض میشه دیگه،باز خداروشکر بهتره

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
بهتره خداروشکر..دیشب مجبوربودن یهذباربغلش کنم بچه م داستدازدرد ب خودش میپیچید..صبح یه لک دیدم

ببین چیکار میکنی.ایدا رو نگا کن بچه بغل کرد الان بابد استراحت کنه.تو ک با دوتا بچه نمیتونی استراحت مطلق بشی.بالاخره بچه سنگینه .نشستنی بغلش کن ن ایستاده

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مرسی عزیزم ممنون..والا بدبختی دیگ هروقت باباش میره این مریض میش😐😐خیلی وابسته شه...دیشب توهمون حال ...

فاطمه جون مهرماه بدترین فصله برای بیماری

خیلی باید مواظب باشی

دختر منم پارسال این موقع مریض شد 

تب و اسهال و استفراغ 

یک هفته ما درگیر بودیم خودش هم خیلی اذیت شد

مدرسه هم چند روز نرفت کلی عقب افتاد

این ها هم مدرسه شون سختگیری زیاد دارن پدر بچه ام در اومد بعدش با درسهایی که سر کلاس نبود

من سرخود میخواستم بهش بدم که بهش نساخت ،شما دکتر دادبهش درسته؟ روزی چقدر؟؟؟

اره عزیزم دکتر داد،ولی خورد جواب انچنانی نداد

بعدش که با بقیه قرصا خورد جواب داد

الان روزی دوتا میخوره

بهتره خداروشکر..دیشب مجبوربودن یهذباربغلش کنم بچه م داستدازدرد ب خودش میپیچید..صبح یه لک دیدم

فاطمه جان خوبي؟دخترت بهتر شده عزيزم؟چاي نبات ميدادي ميخورد عزيزم 

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2706