2733
2764
عنوان

مادرای دهه شصتی یا هر مادری چه توقعی از دختراتون دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 58 پست
من د هه شصتیم ا صلا بچه د ار نشد م که تو ا ین کشور اشغال ا ذیت نشه چه برسه به ا ین که خود م بخوا م ...

خیلی خوبه که نیوردی کاش مادر منم منو نمی یورد خدایا چی میشد مرده بدنیا می یومدم🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دور از جونتصبح دقیقا بحث همین بود.میکفتن مامانمون نمیزاره با دوستمون بریم بیرون و کافه.. گفتم پس جای ...

گاهی یادم میفته ظلمهایی که در حقم شده 

بعد میگم  حتما اگاهی نداشتن و مقصر نبودن . آگاهی رو باید رسانه ها و دولت و....‌میدادن  که کم کاری کردن  در این موردها .

ولی حاضر نیستم یه لحظه هم برگردم اون روزا . 

راهنمایی میخواهید.‌کمک میخواهید . وقتی هم از ته دلم راه  درست رو بهتون میگم . برمیگردید جبهه میگیرید ‌.  شاید بگید هرروز درون جامعه و اجتماع و مردمید .‌ولی اون چیزایی که من دیدم  و میدونم  شماها نمیدونید .  راه درست رو میگم عمل کنید.  
خیلی خوبه که نیوردی کاش مادر منم منو نمی یورد خدایا چی میشد مرده بدنیا می یومدم🥲

ا ین حر ف ها نزن 

فقط سعی کن مستقل شی د رس بخون سر کا ر برو 

ز ندگی با پد ر ما در ۱ با ز ه از ز ندگی هست 

ا دم ها مستقل می شن جدا می شن 

نه دختر

ببخشید عزیزم

حدس زدم دختری

ولی نوشته بودی

مامانم میکه خوش به حال بقیه دختر دارن.. فک کردم پسری

در حد خودت و بیشتر از خودت داری کمک میکنی خوشگلم.. 

ولی اشکال نداره..

واسه اینده ی خودتم خوبه. کاری بار میای

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
اینکه حداقل کارای شخصی خودش رو انجام بده مثلا لباساش و کمدش رو من مرتب میکنم یا اینکه غذا میخوره ظرف ...

ارش بخوا

دیگه خیلی تنبلش کردی شما

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

من توقع ظرف شستن و جارو کشیدن ندارم ازش فقط دلم میخواد کارایی که به خودش مربوط هست رو انجام بده

باورت میشه دیروز رفتم اتاقش رو مرتب کنم کلی ظرف و قاشق و چنگالی که غذا خورده بود و مال یه هفته قبل بود زیر تختش قایم کرده بود 

من یه مادر ۶۹هستم

دخترم ۴سالشه یه وقتایی برام ظرف میشوره 

سراینم ک هی میگه بیا بازی امروز داد زدم سرش الانم عذاب وجدان دارم😐

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مامان من خودش خیاطی بلد نیست بمن میگع چرا بلد نیستی خیاطی؟چرا بلد نیستی آشپزی؟چرا نمیری سرکار(۱۷سالمه)😐بعد هر ثانیه میگه مثل عمه هات سلیقه نداری خونه بچینی😐😐😐

والا دختر من ۱۴سالشه هیچ کاری نمیکنه در حد کارای سبک مثلاً وسایل نهار یا شام رو ببره یا موقع سفره جمع کردن کمی کمک کنه البته در طول سال همش سرش تو کتابه منم زیاد کار بهش نمیگم ولی تابستونا هم به همین منوال ادامه داره

ارش بخوادیگه خیلی تنبلش کردی شما

وقتی ازش بخوام هی میگه باشه الان انجام میدم ولی پشت گوش میندازه و انجام نمیده منم میبینم میخواد اعصاب دو طرف خورد بشه خودم انجامش میدم

2706