2733
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3019954 بازدید | 355187 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم سر دخترم به دکتر گفت جفت پایینه منم درد داشتم اما پروو بودم همه کارهامو میکردم ،کلی پیاد ...

واقعا شادی جان ؟ 

من خیلی درد دارم . تنها راهش استراحته یا ممکنه رحم رو سرکلاژ کنن ؟

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
اره عشقم خيلي تاثير داره كاهش وزن  باريكلا خوب كم كردي هميطنوري ادامه بده  منم تا ٢ ...

مگ چی میخوری تو رژیم ک انقدر تپل شدی؟

رژیم ما ک افتضاحه هیچی نمیشه خورد.ن شیرینی ن بستنی ن ماکارونی .هیچی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنون نه نزدم پریودم نشدم میدونی ک سابقه عقب انداختن دارم 

وای باران ممکنه مامان شده باشی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مگ چی میخوری تو رژیم ک انقدر تپل شدی؟ رژیم ما ک افتضاحه هیچی نمیشه خورد.ن شیرینی ن بستنی ن ماکارونی ...

موز انگور انبه خربزه همش كالري زياد دارن خرما نبات عسل شيريرنن 

كلا من استعداد چاقي دارم يكم ول كن تغذيمو سريع چاق ميشم...

فکرنکنم 😕

فکر کردم سیکلت مثه من کوتاهه.ایشالا ک مامانی

زوده حالا بیبی چک نزار

موز انگور انبه خربزه همش كالري زياد دارن خرما نبات عسل شيريرنن  كلا من استعداد چاقي دارم يكم و ...

منم ۷۴بودم

قدمم۱۷۰

اما الان۷۸شدم سر همین رژیم کوفتی من فوقع العاده استعداد دارم

باید دائم رژیم باشم که چاق نشم

واقعا شادی جان ؟  من خیلی درد دارم . تنها راهش استراحته یا ممکنه رحم رو سرکلاژ کنن ؟

عزیزم من سرکلاژ نکردم

ولی دکترت باید تشخیص بده

ولی درد داشتم

از پایان ۷ ماهگی هم احساس میکردم یک چیزی مثل پرتقال وسط پاهام هست ( ببخشید) 

که دکتر سونوگرافی کرد گفت سر بچه ات هست😮

به من گفت استراحت کامل

ولی من مشکلم اینه اصلا توی خونه بند نمیشم🤣

حتی ۱۰ روز قبل از زایمانم برای تعطیلات عید رفتیم شمال

توی سرمای عید

ولی همه چیز خوب پیش رفت 

هم زایمانم هم وضعیت بچه

دکترم تازه توی بیمارستان که اومد پیشم گفت ناقلا یکی از زیباترین نوزادهای که به دنیا اوردم بچه تو بوده😬😉

البته حتما برو دکتر

و دستوراتش رو گوش کن

ولی خواستم بگم نگران نباش

2706