2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6877172 بازدید | 673117 پست
مرجان جون شما تو پای وان یا ام تی اف آر جهش داشتین هتروزیگوت؟براش ب۶ ب۱۲ که داشتین، ایا اسپرین هم چن ...

عزیزم تو هر دوش جهش داشتم.یه علل نرمال یدونه موتان‌

.دقیقا از مهر تا آذر ب ۶ و اسپرین و فمبیون میخوردم.و هفته ای یبار امپول ب۱۲.دی انتقال دادم.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا رو شكر عزيزم كه همه چيز خوب بوده و وزن دخترت هم خوب بوده ، نه عزيزم من آمپول بتامتازون نزدم چون ...

آها.اوکی عزیزم.🍃

اتافقا تو نت ک سرچ کردم در مورد فشار اینها گفته بود و هم اینکه حرکات بچه کم میشه‌.

من دیروز از ۱۲ ظهر بیرون بودم تا ۸ شب.

اول ک ابان رفتم برای تمدید فریز جوجه ها. بعد آزمایشگاه نیلو ،بعدم دکتر. فک میکنم کمر درد امروزم بخاطر همینه.  همه از زیاد ایستادن کمر درد میگیرن و دراز میکشن زود خوب میشن.. من زیاد بشینم کمردرد میگیرم باید راه برم اروم‌شه.خخخخخخ 😁😁خداروشکر الان بهترم به لطف دعای دوستان.❤

دوستان محتاج دعاتونم.👐

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
دوستان کسی نیست انوکسا و اسپرین بخوره یعنی؟؟؟لطفا بگین کی اسپرین می خورین کی انوکسا میزنین ممنونم؟؟؟ ...

عزیزم‌من نهایت تا هفته شش اسپرین داشتم ک اخر شبا میخوردم.

هپارین اون موقع داشتم ۸ شب میزدم.

من خودم همیشه کمر درد داشتم  همه  میتونن این کمربند رو بگیرن ؟؟ بدون اینکه به دکتر بگیم& ...

عزيزم دكتر من از هفته ١٨ اينطورها ميگه شكم بند بارداري ببنديم ولي من اين سري اصلا نبستم چون خيلي سختم بود و گرمم ميشد ولي ميرم مطب دكترم ميبندم چون اگر نبندم دعوام ميكنه . 😂😂😂😂 ولي خوب كلا چيز بدي نيست ستون فقرات رو محكم نگه ميداره و شكم رو هم بالا ، من سر دخترم خيلي استفاده ميكردم . از تجهيزات پزشكيها يا شايد هم داروخانه ها ميتوني تهيه كني .

به سلامتی 😍😍😍 شمارش معکوس تا ملاقات نی نی😘 برای شما چه راحت سزارین قبول کردن!

خوبي رويا جون ؟ توي تهران عزيزم بعضي دكترها فقط سزارين انجام ميدن ، دكتر من هم يكي از همون دكترها هست حتي اگر كسي طبيعي بخواد اواخر بارداري بهش نامه ميده كه بره پيش يك دكتر ديگه توي همون بيمارستاني كه خودش هست .

سلام دوستان نمی دونم منو یادتونه یا نه من ۲۵ اردیبهشت انتقال دادم  ۲۰ خرداد سونو شدم ۴ هفته ...

چقدر زود رفتي سونو ؟ خيلي زوده من انتقالم با شماست فقط يه بار سونو ساك رفتم هنوز نرفتم سونو . من دكترم با آخرين پري حساب ميكنه من الان هفت هفته و سه روزم و شنبه تازه ميرم سونو قلب. 

سونو واژينال شدي؟ ساك هم ديد؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
منم سینه هام درد نداره چ بشه ی درد خفیف بیاد تهوع هم خیلی کم باید ماه بارداری بره بالا بیاد سراغمون ...

منم دقيقا همينجوريم از همه چي كم دارم 😁😁من تا برم سونو قلب زسما خل شدم 😁😁

خوب عزیزم 5هفته زود برای قلب من 7هفته صدا قلب شنید دکترم صبر کن سوره یس بخون خیلی خوبه 

از آخرين پري حساب كردي ؟ 

چقدر زود رفتي سونو ؟ خيلي زوده من انتقالم با شماست فقط يه بار سونو ساك رفتم هنوز نرفتم سونو . من دكت ...

دکترم می گه بیا برای سونو

اره ساک حاملگی دیده می شه

نسبت‌ به هفته قبلم رشد کرده

بتام هم مرتب می ره بالا

اما قطب جنینی نیس

با تاریخ انتقالم هفت هفته و شش روزم الان سن بارداری با سن سونو نمی خونه مشکل اینه

سونو شكمي انجام دادي يا واژينال؟ ساك و ديد؟ 

عزیزم برو داروخانه اصلی هلال احمر با مدارکت ساعت۸صبح و تایید شه بهت میدن خیلی مناسب تر از آزاد❤❤

امشب داریم میریم مسافرت 

همه چی توهم گره خورده واقعا نمیدونم چی کار کنم 

بنظرت مدارکمو بدم یکی آشناهامون بره میتونه تاییدیه بگیره یا باید خودمم باشم ؟؟؟؟

خداجونم شکرت       
عزيزم دكتر من از هفته ١٨ اينطورها ميگه شكم بند بارداري ببنديم ولي من اين سري اصلا نبستم چون خيلي سخت ...

باز خوبه اینجا بچه ها گفتن من اصلا اطلاع نداشتم ❤

من همین الان کمرم خیلی درد میکنه فکر کنم همه اش چون این یه ماه دراز کشیدم 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2706