2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6880485 بازدید | 673383 پست
خوب کاری می کنی حتما پیشنهاد بده این کارا دقیقا برای چندتا منفی شدنه، امید به خدا دلم روشنه زودی مام ...

ممنون عزیزم انشاءالله شما هم زودی با جواب مثبت 😍😍خوشحالمون میکنی

😍😍خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم🍀 بابت حرفای اونروزت ممنون.☺ دیشب مطب دکتر بودم و آزمایشاتمو دید،گفت همه چی خوبه..گفتم د ...

خدا رو شكر عزيزم كه همه چيز خوب بوده و وزن دخترت هم خوب بوده ، نه عزيزم من آمپول بتامتازون نزدم چون توي هر دو تا بارداريهام احتمال فشار خون بالا داشتم و دكترم گفت اين آمپول خودش فشار خون رو تشديد ميكنه ، من اصلا در مورد عوارضش چيزي نميدونم خانمي . 

به نطر من واقعا کم میزارن برا بیمارا درست براشون توصیح نمیدن که مشکل کجاس من توهر سه انتقال باجنین ش ...

نه بابا بیچاره دروغ نگفته، طبق معیار های خودشون گرید بندی کرده، آخه تعارف که ندارن، چیزی که می بینن تو پرونده می نویسن و گزارش میدن بهت، اگه گریدشون بد بود که اصلا فریز نمی کردن گلی، ولی پیشنهاد هچینگ رو بده، چیزای دیگه هم اگه بررسی نکرده، تو دستور کارت بذار

آخه 34 هم زیادی خوبه، یه جورایی نداریم 

منم به شک افتادم 😄 رفتم نت سرچ کردم نوشته بود بالای سی طبیعیه. شاید رنج هر ازمایشگاهی فرق داره چون پارسالم توی همون ازمایشگاه انجام دادیم . بیمارستان معتبریه فک نکنم ی ازمایش معمولی اسپرم رو اشتباه کنن اونم دو بار با فاصله یک سال😳امسال میخوام ب دکترم پیشنهاد بدم واسه پی ار پی ببینم چی میگه. بدیش اینه از من کنجدم میگیره ولی تا میام ذوق کنم ضد حال میزنه جیش میکنه میره😄

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷

خوب بچه ها ساعت شیاف گذاشتن و امپول انوکسا زدن مهم سر ساعت باشع یا یکم این ور اون ور عیب نداره ؟ب هر حال پیش میاد نشع سر ساعت استفاده کرد

بعد من شیاف شب رو با انوکسا میزارم یعنی انوکسا میزنم شیاف میزارم چه قدر سوال دارم😂

هربار ب من میگن زونا خیییلییی ضخیم بوده و رونا ال بوده و‌بل بوده و از این حرفا و منو ناامید میک ...

چی بگم والا این ضخیم شدن هم تابعی از ژنتیک جنین هست، بهشون بگو نظرشون در مورد pgd چیه؟ خودتون آزمایش ژنتیک دادین؟ 

سلام بچه ها من دیروز برای اولین بار سیکلم رو با گونال اف شروع کردم. ولی از دیروز یه استرسی من رو گر ...

سلام عزیزم بله چرا که نمیشه . تو یه پست خوندم خود آنا جون با موفولوژی بین صفر و یک دو تا نی نی خوشکل دارن ماشاءالله.. تازه فک کنم دومی رو هم طبیعی باردار شدن توکلت ب خدا باشه گلم.

فقط ی سوال 

گونال از این قلمیا داری. منم باید از چند روز دیگه شروع کنم چون خودم میخوام تزریق کنم نحوه اماده سازیشو زیاد بلد نیستم . اون ته قلم رو بپیچونیم روی شمارنده میزان دوز مصرفی تنظیم میشه .بعدش ک بخوایم تزریق کنیم ته قلمو فشار بدیم فقط همون مقدار تزریق میشه دیگه بیشتر نمیشه درسته؟؟؟

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
هیچکدومو انجام ندادیم عزیزم. ازمایش پارسالش موفولوژی 34 بود فقط اگر اشتباه نکنم تحرک سریعش(quick pro ...

توکل به خدا ولی غیر از pgd بقیه موارد رو بررسی کن و بعد برو تو سیکل یا اگه رفتی تو سیکل فریز کن و انتقال نده، و بعد به جز ژنتیک ایمنی و انعقادی رو آزمایش بده، حالا همسرتون هم یه dfi بده ضرر نداره، و هر دو غذاهای سالم و سرشار از آنتی اکسیدان مصرف کنین

خدا کنه عزیزم.من به همین دلم خوشه چون میدونم اینجا کم معجزه نداشتیم.فقط باور ندارم خدا واسه من هم مع ...

عزيز دلم هيچ وقت اين حرف رو نزن خدا هيچ وقت با بنده هاش لج نميكنه ، معجزه خيلي نزديك تر از اون چيزي هست كه فكرش رو بكنيم ، من خودم اصلا حتي يك درصد هم فكر نميكردم خدا من رو لايق معجزه بدونه ولي خدا مهربون تر از اين حرفها هست . 

2706