2733

خانما من مدتی هست کار سفارش زدن تو خونه رو شروع کردم 

از بس شوهرم بهم میگفت پس اینهمه رفتی کلاس چرا بلد نیستی ازش درامد کسب کنی…الان که شروع کردم دیروز یه مشتری آشنا داشتم وقتی محصول رو سفارش داد من روم نشد قیمت رو بهش بگم( دیدین ادم همیشه از آشنا ضربه میخوره)میدونم اشتباه کردم وقتی محصول رو اماده کردم پیام داد کنسل کرد منم گفتم دیر گفتین من پخت کردم براتون و خلاصه گفت امروز میاد میبره منم تااااشب منتظرش بودم ونیومد والبته ناگفته نمونه که گفت ما یهویی یکی از اقواممون فوت شد ودستمون بند شد کلییییی عذر خواهی کرد هم پیام داد زنگ زد‌گفتش میدونم دیر وقت میشه واینا ولی اگر ممکنه من اخر شب سر راه بیام بگیرم وببرم ( ببین میدونم اشتباه کردم خودم باید ساعت تعیین میکردم که مثلا فلان ساعت هستم)ولی چون قرار بود بیاد ببره منم فردا صبح نیستم و دیدم دوباره ممکنه من فردا بازم معطل این بشم

گفتم باشه بیدارم بیاین ببرین ولی تا نیم ساعت دیگه حتما بیاین

اما شوهرم از دیشب تا الان اینقدر خوردم کرد فقط شوهرم

هیچوقت ازم قدردانی نکرد هیچوقت پول نداد وسایل اولیه ام رو بخرم خودم پس انداز میکردم خودم دونه به دونه وسایلام وهزینه

کلاسام رو با کار کردن خودم دادم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

دیشب بهش گفتم مشتری کنسل کرد

کلی سرزنشم کرد تو کاسبی بلد نیستی بشین سرجات بچه ها تو بزرگ کن

امروز تا شب سرکار بود وقتی اومد خودش پرسید نیومد بگیره

گفتم نه هنوز

ولی برام تجربه شد خب بلخره یه بلیط هواپیماهم‌ممکنه کنسلی براش پیش بیاد ایناهمه اش تجربه است برای …

میگه خیلی حرف میزنی سعی کن یاد بگیری به اندازه حرف بزنی

باورتون نمیشه وقتی اومده نشسته پای جوکر قهقهه ما اصلا حرفی نزده بودیم

بعد هم که مشتری زنگ زد بهم برم دم در بهشون بدم

اینقدر شوهرم تحقیرم کرد ببین زن گنده میخواد ۱۱  شب بره تو کوچه برای ۵۰۰تومن

خودتو تحقیر کن باشه

تو لیاقتت همینه

بی عرضه ای

بچه ها خیلی دلم شکسته

من مگه چیکار کردم کاش یه ذره دلداری میداد همراهی میکرد

از اونوقت تا الان اشکم بند نمیاد

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان اولین گام برای استقلال رو برداشتی عزیزم نباید چه شوهرت تشویقت کنه و چه تحقیرت کنه برات فرق داشته باشه چون باید خودت خودتو تشویق کنی تحقیرت کرد خودتو تحسین کن هر چی گفت تو به خودت برعکیشو بگو عزیزم سحته خیلیم سخته اما تو اول راهیی نا امید نباش انشالله که موفق باشی برا خودت و همسرت هم دعا کن 

ولش کن مپخواد یه جیزی گفته باشه لال از دنیا نره ،از این بعد محکم کاری کن خودت واسه خودت و کارت ارزش قائل شو هم بیانه بگیر هم ساعت تعیین کن  نگاه نکن‌تو خونه انجام میدی تا هر وقت خواستن بیان و برن که همچین حرفایی بشنوی 

این روزا از رو  نداری عاشق و معشوق میشن                           من یه لیلی‌میشناسم مهرشو از مجنون گرفت

عزیزم  به نظرم لازم نیست جزئیات کارات رو براش بگی . کسایی که به جای تشویق تحقیر و سرزنش میکنن حسودن. به کارت ادامه بده انشالله که خیلی پیشرفت کنی  تو کارت . 

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂

الکی گریه می‌کنی 

قوی باش 

چون خیلی قوی هستی 

آفرین بهت که پونصد کار کردی امروز 

من بعنوان یک خانم بهت تبریک میگم 

برو سوپر مارکت یا شیرینی فروشی ها با سوغاتی ها 

کافه ها نمونه کار ببر

به امید خدا سفارش روزانه بگیری

2706