2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6877358 بازدید | 673150 پست
خیییییلی حالم بده 😭😭😭😭😭😭😭😭خیییلی همه جا دنبال دخترمم چرا خدا با من اینکار رو کرد چرا چی تو م ...

سلام عزیزم

خدا صبرت بده😭😭😭

خدا کمکت کنه بتونی آرامش خودت رو حفظ کنی هرچند خییییییییلی سخته خییییییلی

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
یعنی اوم دوره پریودی که انتقال دارید؟ فقط برای ضخامت خوبه یا کلا شانس مثبت شدنو زیاد میکنه؟انشالله ...

قربونت برم. بله دوره پریودی ک سیکل انتقالته میخوری. برای ضخامت وموکوس رحم خوبه. همین خودش ب معنی شانس متبت شدنه ب نطرم چون خیلی مهمه ک رحم خوبی داشته باشی تابتونه جنین نگه داره. من خیلی شنیدم رحم خوب باشه جنین ضعیفم بالغ میکنه ولی رحم خوب نباشه بهترین جنینم نمیگیره. عزیزم انشاءالله ک ب زودی خبرخوشتوبهمون بدی ماکیف کنیم وروحیه بگیریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فدات بشم از ته قلبم برات دعا کردم قربونت،،،

دورت بگردم اشک توچشام جمع شدیه دنیاممنون عزیزدلم خیلی مهربونی نازنینم انشاءالله خدا فندقتو برای تو باباش نگه داره. ان‌شاءالله خواهر گلت و همه دوستان ب زودی روزیشونوبگیرن. بازم ممنون ازدعات روزموساختی حالم دلموخوب کردی خداخیرت بده

سلام عزیزم خداروشکر خوبم بچه هم خوبهخونریزیم و لک کامل قطع شدهفعلا کلا استراحت مطلق هستمانشالله خدا ...

سلام خدارو شکر انشاالله که گل پسرت عجله نکنه و بتونین نه ماه وتموم کنین ۲۵و۶روز میری تو هفت ماه عزیزم

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵
سلام عزیزم خداروشکر خوبم بچه هم خوبهخونریزیم و لک کامل قطع شدهفعلا کلا استراحت مطلق هستمانشالله خدا ...

خداروشکر 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
ممنون عزیزم لطف کردی. واقعا سخته این همه دارو.فک کنم نبایدبخابم ساعت کم میارم😆معدمم حساس ب آنتی بیو ...

آره من خودم فراموش میکنم کدوم قرصم رو خوردم کدوم رو نخوردم .آنتی بیوتیک دوره اش طولانی بشه معده رو اذیت میکنه آب فراوان بخورین تا کمی اثرش دفع بشه قرص معده هم میدن بعضی اوقات 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
تزریقات دور ناف مثل بوسرلین و گونال همسرم انجام میده ولی عضلانی ها رو بیرون میرم،، گفتن دومین پریود ...

آره دقیقا تو سونو اصلا جواب سوالی رو نمیدن فرصتشونم محدود تند تند سونو میکنن ،سوالات رو باید توی همون ویزیتها بپرسیم و اصلا خودتون رو درگیر گرید جنین نکنین من دیدم اینجا با گرید سی بارداری عالی داشتن و نی نی شونم بدنیا امده .من هر سه تا انتقالام گرید a بودن و منفی شدم اصلا به گرید جنین نیست . برای ذخیره پایین شنیدم  (البته اگه ذخیره اتون پایین باشه )دوز دارو نباید خیلی بالا باشه و جواب عکس میده صحتش رو مطمئن نیستم .من تزریق دور نافی رو خودم انجام میدم و عضلانی رو هم همسرم دیگه خیلی هم تو تزریق وارد شده ‌،مجموع جنینهاتون تو کل پانکچرهاتون چندتا میشه ؟

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
چقدر میفهمم چی میگین،انگار از ما، هزاران نسخه پخش شده همه جا....

😔😔😔

لطف کردید جواب دادید، فقط رو ضخامت اثر دارن یا کلا شانس انتقال مثبتو زیاد میکنه؟

آره مثل اینکه موثر هست خیلی ها که مثبت شده بودن هم از این استفاده کرده بودن 

خدا روشکر که خونریزیتون کامل قطع شد ان شاالله که ۹ ماهتون رو کامل پرمیکنین و صحیح و سلامت نی نی تون رو بغل میکنین 

ممنونم از پاسختون، چقدر طولانیش میکنن تو پانکچر هم که همین ال دی رو میدن و کلی طول کشید آخرشم هیچی ...

بله دقیقا همینه

از آبان ۹۸ رفتم تو اقدام و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼 ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برای دومین بار انتقال دادم...برای مثبت شدن و داشتن یه بارداری سالم برام صلوات میفرستی؟؟؟؟
2706