2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6880873 بازدید | 673401 پست
من بعد از مدتها تازه تونستم مجوز دکتر روماتولوژی رو بگیرم که میتونم انتقال بدم الانم وقت گرفتم یکسری ...

انشاءالله ک بدون معطلی وخیلی راحت انتقال انجام میشه عزیزم مگ توام روماتیسم داری؟ منم منتظربودم بیماریم خاموش بشه وی سری مشکلات دیگه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

[QUOTE=343353322]انشاءالله ک بدون معطلی وخیلی راحت انتقال انجام میشه عزیزم مگ توام روماتیسم داری؟ منم منتظربودم بیمار 

بله منم مشکل خودایمنی دارم ..خداروشکر که خاموش شده برای شما و ان شاالله برای شما هم همینطور باشه و انتقال موفقیت آمیزی داشته باشین 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
سلام عزیزم دکترم گف ازسوم پریودی روزی یدونه ولی دکترقبلیم گف روزی 2تا. من میخوام روزی 2تابخورم ک انش ...

عزیزم سه تا بخورین بهتره .ال آرژنینم در کنارش بخورین + پیاده روی برای من موثر بود واقعا 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
خیییییلی حالم بده 😭😭😭😭😭😭😭😭خیییلی همه جا دنبال دخترمم چرا خدا با من اینکار رو کرد چرا چی تو م ...

الهی بگردم قربون دل شکستت بشم انشاءالله خدادلتواروم کنه زودزود برات جبران کنه ب بهترین شکل ممکن 

خیییییلی حالم بده 😭😭😭😭😭😭😭😭خیییلی همه جا دنبال دخترمم چرا خدا با من اینکار رو کرد چرا چی تو م ...

چیزی در برابر این غم نمیتونم بگم جز اینکه خدا به دلتون آرامش بده 😭😭 

برای بالا بردن ضخامت خوبه

رادیس جان ببین داروهای اینه بینشون چقدرفاصله بندازم. استرادیول 2تاصب 2تاشب.کیوتن.فرتیل.پریناتال مولتی 1. آموکسی کلاوهر8ساعت 3بار.مترونیدازول 2بار.پردنیزولون.هیدروکسی.کلسیم

رادیس جان ببین داروهای اینه بینشون چقدرفاصله بندازم. استرادیول 2تاصب 2تاشب.کیوتن.فرتیل.پریناتال مولت ...

منم خودم مشکل کی خوردن داروها رو دارم اینو نمیدونم که دقیق چقدر باید فاصله بزاری و چه زمانی مناسب هست برای خوردن قرصها ولی  حداقل نیم ساعت فاصله میزارم .پردنیزولن میدونم صبحها بهتر مصرف بشه اگه دوتا باشه نهایت ۶ عصر به بعد بهتر مصرف نشه چون روی خواب تاثیر میزاره 

الهی قربون دل داغ دیده ات بشم🥺🥺😭😭😭

اگه تونستی پیدا کن بخونش شاید جواب سوالا و داغ دلتو پیدا کردی

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
منم خودم مشکل کی خوردن داروها رو دارم اینو نمیدونم که دقیق چقدر باید فاصله بزاری و چه زمانی مناسب هس ...

ممنون عزیزم لطف کردی. واقعا سخته این همه دارو.فک کنم نبایدبخابم ساعت کم میارم😆معدمم حساس ب آنتی بیوتیک خداخودش رحم کنه ب هممون

ممنونم عزیزم نوره دارم اتفاقا زرنیخ داره. ولی حنااستفاده نکردم. رعایت میکنم بادکش گرم. گرم نگه داشتن ...

پس انشاالله گرم

رحم دقیقا قسمت بالای عورت هست دست بذار متوجه میشی سرد یا گرم

انشاالله این مایع هم ازبین رفته.من تاحالا نشنیده بودم

2706