2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6880873 بازدید | 673401 پست
پس انشاالله گرمرحم دقیقا قسمت بالای عورت هست دست بذار متوجه میشی سرد یا گرمانشاالله این مایع هم ازبی ...

ممنون عزیزم آره گرمه فقط وقتی پیاده روی میکنم عرق مینک سر میشه مشکلی داره ب نظرت؟ عرق نمیکنم گرمه همیشه. والامنم نمیدونم مایع چیه من بدن عجیبو نادری دارم😆 

قربونتانشاالله چندروز دیگه شما بیای و خوشحالمون کنی

ان شاءالله🥺🥲

از آبان ۹۸ رفتم تو اقدام و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼 ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برای دومین بار انتقال دادم...برای مثبت شدن و داشتن یه بارداری سالم برام صلوات میفرستی؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام دوستان ،،،من تا حالا انتقال جنین فریز نداشتم تمام انتقال هام فرش بوده الان سوالم اینه از روز دو ...

بله من سه سال جنینام فریز بودن ووقتی رفتم فکر میکردم اندازه یه سیکل قاعدگی طول بکشه ولی یک ماه بهم ال دی داد و امپول سینا فکت بعد یک ماه رفتم و سیکل شروع شد

از آبان ۹۸ رفتم تو اقدام و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼 ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برای دومین بار انتقال دادم...برای مثبت شدن و داشتن یه بارداری سالم برام صلوات میفرستی؟؟؟؟
ممکنه برای شما یه روش دیگه انجام بدن من هر سه انتقالم با یه دکتر بود و روشش برای من اینطوری بود .آره ...

تزریقات دور ناف مثل بوسرلین و گونال همسرم انجام میده ولی عضلانی ها رو بیرون میرم،، گفتن دومین پریود بعد از پانکچر برم که حدودا میشه ۱۹ تا ۲۰ تیر ولی خودم برای ده تیر نوبت ويزيت از دکتر گرفتم باهاش صحبت کنم آخه موقع سونو نمیشه باهاش درست حرف زد ،میخوام ببینم نظرش چیه بعد از اینهمه دز بالای دارو فقط یه جنین تشکیل شده اونم با رشد عقب  یا اینکه بپرسم برای انتقال کدوم جنینامو میخواد منتقل کمه چون من هم جنیناز سال ۹۸ دارم هم پارسال البته گرید همشون سی هست

سلام عزیزم دکترم گف ازسوم پریودی روزی یدونه ولی دکترقبلیم گف روزی 2تا. من میخوام روزی 2تابخورم ک انش ...

یعنی  اوم دوره پریودی که انتقال دارید؟ فقط برای ضخامت خوبه یا کلا شانس مثبت شدنو زیاد میکنه؟

انشالله که با اولین انتقال مامان میشید عزیزم

بله من سه سال جنینام فریز بودن ووقتی رفتم فکر میکردم اندازه یه سیکل قاعدگی طول بکشه ولی یک ماه بهم ا ...

ممنونم از پاسختون،  چقدر طولانیش میکنن تو پانکچر هم که همین ال دی رو میدن و کلی طول کشید آخرشم هیچی به هیچی ،الان پس میگن دومین پریود بعد از پانکچر بیاید درواقع سومین پریودی تازه به انتقال میرسیم

ممنون عزیزم آره گرمه فقط وقتی پیاده روی میکنم عرق مینک سر میشه مشکلی داره ب نظرت؟ عرق نمیکنم گرمه هم ...

منم وقتی ورزش میکردم بعد دست میذاشتم سرد بود.

انشاالله که اونم حل شده 

بله من سه سال جنینام فریز بودن ووقتی رفتم فکر میکردم اندازه یه سیکل قاعدگی طول بکشه ولی یک ماه بهم ا ...

سلام عزیزم 

خب اینم که اندازه یه سیکل طول می کشه 

شما یه بار رفتی ال دی دادن 

ماه بعد دوباره رفتی سینا فکت 

پس انتقال جنین فریز هم پروسه طولانی داره 

درسته ؟

بچه ها کاربری آریا نیومد از خودش خبر بده کاش بیاد بگه که به سلامتی دارع روزا رو طی می‌کنه آدم خیالش ...

سلام عزیزم خداروشکر خوبم بچه هم خوبه

خونریزیم و لک کامل قطع شده

فعلا کلا استراحت مطلق هستم

انشالله خدا کمک کنه این روزها بگذره 

فقط من نمیدونم ماه هفتم از هفته چند شروع میشه

1 جا نوشته 25 هفته و 6 روز

1 جا نوشته 28 هفته 

خیییییلی حالم بده 😭😭😭😭😭😭😭😭خیییلی همه جا دنبال دخترمم چرا خدا با من اینکار رو کرد چرا چی تو م ...

اخی عزیزم من تازه فهمیدم

وای چقدر ناراحت شدم

وقتی گفتی به دنیا اومده خیلی خوشحال شدم 

الان انگار دنیا رو سرم خراب شد

خدا بهت صبر بده 

میدونم هیچ کدوم از حرفهامون نمیتونه ارومت کنه ولی دعا میکنم 1 کم از غمت کم بشه بتونی اروم بشی 

دورت بگردم چقدحرفت قشنگه ب دلم نشست😍😍😍خداازدهنت بشنوه گلم.

فدات بشم از ته قلبم برات دعا کردم قربونت،،،  

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
سلام عزیزم خداروشکر خوبم بچه هم خوبهخونریزیم و لک کامل قطع شدهفعلا کلا استراحت مطلق هستمانشالله خدا ...

خداروشکر عزیزدلم از ۲۵هفنه و ۶ روز شروع میشه تو فکر نباش عزیزم اینکه قطع شده عالیه انشالله سالم بغل میگیری  انشالله تا ۹بری خیالت راحت باشه

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
خداروشکر عزیزدلم از ۲۵هفنه و ۶ روز شروع میشه تو فکر نباش عزیزم اینکه قطع شده عالیه انشالله سالم بغل ...

فدات 

انشالله همه بچه هاشون سالم بغل بگیرن این سختی ها رو فراموش کنن

شما هم انشالله یک هفته دیگه زایمانت میشه ?

2706