2777
2789
عنوان

پسرمو تو مدرسه خیلی میزنن

1384 بازدید | 126 پست

رفتار درست چیه

پارسالم تو مدرسه قبلیش میزدن بارها رفتم ولی بچه هاش پر رو تر از این حرفا بودن

مدرسه شو عوض گردم باز همون آش و همون کاسه 

خیلی حالم بد شد چیکار کنم

خودم آدمیم جذبه ندارم نه من نه شوهرم که حداقل رفتم صحبت کنم ازم حساب ببرن

وزن 
وزن قبلی ۱۱۵  😔وزن فعلی ۹۰ 🥰 هدف اول  ۸۰ هدف دو م ۷۰ هدف سوم ۶۰ هدف چهارم ۵۵

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

الهی بمیرم چرا اخه؟؟؟ 

چند سالشه کلاس چندمه ؟ 

برو به مدیر بگو اگر یه بار دیگه دیدم بچم اذیتش کردن میرم اداره شکایت میکنم

ــ🌱سلام امیدوارم حال دلتون عالی باشه همیشه بخندین خوشحال باشین ناامید نباشین و خدای مهربون نور باشه توی زندگیتون:)🌱 من ۱۶ سالمه یه دختر خوش خنده مهربون و پر انرژیم و ۲۰ خرداد روز تولدمه😉😍😄 🌿"  ارادت خاص به امام حسین و شهدا دارم و یه چیزایی هم راجب  نذرهایی که حاجت میدن میدونم "🌿کلاس یازدهمم، رشتمم انسانیه و سال ۴۰۵ کنکور دارم، عاشق معلمی ام✨•یه سری مشکلات دارم برام دعا کنید حل بشه•✨🌼خیلی وقته نیاز دارم به یه خبر خوب یه خوشحالی زیاد یه اشک شوق از ته دل، که همه غم و غصه هامو بشوره و ببره از خوشحالی اون شب ندونم بخندم جیغ بزنم گریه کنم فقط بگم دیدی زهرا دیدی شد دیدی خدا صداتو شنید و فقط بگم خدایا شکررررتتتت💚😃🌱 ومیدونم اون روز نزدیکه ...🌺هیچ وقت هیچ وقت ناامید نباشین امیدتون رو از دست ندید و اینکه همیشه از خدا ارزوهای زیاد خواسته های بزرگ بخواین که خدا بهترینشو قسمتتون کنه چون خدای ما خدای غیر ممکن هاست و هیچی غیر ممکن نیست فقط کافیه خدارو صدا بزنی و ازش بخوای:)🌱 اگر دلت گرفته و کسی رو نداری باهاش صحبت کنی من هستم چه خانم چه اقا پای صحبتات و درد دلتات هستم🌼• خلاصه برام خیلی دعا کنید•🌱💚 زهـــرای عــلی💚🌱  "یاحق التماس دعا"

2804

باید روپسرت کارکنی،چاره ای جزاین نیست

منم این مشکلو داشتم،دیگه مرگ یه بار شیون یه بار،بگو خودت میری ازخودت دفاع میکنی به منم ربطی نداره

پدر قصه ی تکرار نشدنی🖤دانشجوی حقوق🥰ان شاءالله امیدوارم که آزمون وکالت قبول بشم🥰
2805
2801