2777
2789
عنوان

جهاز برون

293 بازدید | 35 پست

جمعه این هفته جهازمو میبرن به نظرتون من باید چیکار کنم چطوری رفتار کنم چی بپوشم ؟

آهنگ باید بزارم؟؟ شیرینی باید بگیرم ؟؟ لیست جخیزیه که خانواده داماد امضا میکنن را چطوری باید بنوبسیم

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

والا دیگ مد نی جشن جهیزیه

اما خب در کل یه کت شلوار یا یه شومیز دامن شیک بپوش 

شیرینی و شربت حتما باید باشه

هرچیزی که جهیزیه خریدی دونه به دونه  تو برگه آچار مینویسی با قیمت 

باید چند نفر امضا کنن

فاکتور وسایلت رو داری؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2803
والا دیگ مد نی جشن جهیزیهاما خب در کل یه کت شلوار یا یه شومیز دامن شیک بپوش شیرینی و شربت حتما باید ...

کت و شلوار بپوشم نمیتونم راحت باشم کمک کنم بچینم وسیله ها رو که 

2804
اونا هم بلد نیستن اخه 🥲 خودم چی باید بپوشم مانتو و شلوار خوبه به نظرم که هم راحت باشم هم ساده

معمولا فقط خانم ها هستند آره کت وشلوار ومانتو شلوار دورهمی زنونه است دیگه یه مراسم ساده ۱ساعت تموم میشه

بعد یادت باشه صدقه بدی حتما دعا کن از چشم نظر دور باشید

به یاد یاران رهبر❤️شهیدرئیسی💚شهید هنیه💙شهیدنصرالله💛شهیدسنوار💔شهیدصفی الدین🤍

مبارکهههه❤

اینا کار بزرگتراس

شما یه لباس معمولی تو خونه ای بپوش کمک جهازتو بچین همین

لیستم فک نکنم باید نشون خانواده داماد بدی😅

من نوشتم وسایلامو خونه پیش مامانم گذاشتم به خانواده داماد نشون ندادم

دنبالم نیا اسیرم میشی  
کت و شلوار بپوشم نمیتونم راحت باشم کمک کنم بچینم وسیله ها رو که

مهمون ندارید مگ؟

تیشرت شلوار ست بپوش پس تو خونه اگ غیر از شوهرت و پدرشوهرم و بابات نامحرمی نیست

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2805

تو دفتر جهیزیه که میخری باید بنویسی بزرگ های طرف همسرت و خودش امضا کنن طرف خودت بزرگ ها امضا کنن

شربت و شیرینی و میوه پای شوهرته باید بخره و پذیرایی کنید

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍.‌‌‌‌..🇮🇷😍https://daigo.ir/secret/5451020870 هر سوالی داشتید میتونید ناشناس 👆 بهم پیام بدید و جواب میدم😇🌷
2801