2777
2789

لطفا راه حل بدین سر سری رد نشید دارم داغون میشم از فکر یه آدم بیخود که دلمو شکست و تهمت زد بهم الان باهاش سه ماهه قطع رابطه ام ولی فکرش دست از سرم برنمیداره دیوونه شدم بخدا 

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

هیچ وقت برای کسی یا رسیدن به چیزی آزادگی و اَرزش خودتون رو پایین نیارید....خدا همه ی ما رو در کمالِ آزادگی و بزرگی آفریده و این وجودِ ما بینهایت هست....تموم زیبایی های دنیا و آسمون و کهکشون ها دربرابر انسان مثل سَرسوزنی دربرابر اُقیانوسه اصلا قابل مقایسه هم نیست ..پس خودتونو که بینهایتید محدودِ کسی نکنید..نزارید بینهایتِ درونتون منتظر چیزی بمونه... کافیه بدونید چقدر اَرزش و جایگاهتون بالاست که فراتر از همه چیزید.....چیزی که حَواسِ شما رو از باریدنِ برف و بارون پَرت کنه و نزاره بوی عَطرِ گُل و گندم و خُنکی نَسیم رو اِحساس کنید و نزاره عاشقانه حرف بزنید و با شادی زندگی کنید اشتباهه و انتخابش نکنید....

دوست داشتن خودت

اونقدر برای خودت ارزش قائل باش اونقدر خودتو دوست داشته باش که به قول خودت به خاطر یه آدم بیخود خودتو اذیت نکنی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
من 4ماهه تمام گریه کردم هرشبدرکت میکنمباید ب بدی هاش فک کنی ازش متنفر بشی زمان همه چیرو حل میکنه بای ...

نه طرف یکی از اقواممه نمی‌دونم چرا پاشد تهمت زد بهم و سر ناباروریم دلمو شکست تو رو خودم گفت نازایی

2804
تنها و تنها راهش بخشیدن و فاصله گرفتهفاصله که گرفتی مونده بخشیدن

نمیتونم ببخشم خیلی بهم تهمت زده نه یکی نه دوتا بلکه یازده تا تازه پشیمونم نیست برگشت بهم گفت ریدم تو حلالیتت

نمیتونم ببخشم خیلی بهم تهمت زده نه یکی نه دوتا بلکه یازده تا تازه پشیمونم نیست برگشت بهم گفت ریدم تو ...

تو پیش خودت اونو ببخش برای خودت برای رسیدن به آرامش 

انشاء الله که توبه کنه و جبران کنه اگر نه که اون جواب خودشو خواهد گرفت شک نکن 

برای اینکه بتونی از این زنجیر رها بشی ببخش بزار شفا پیدا کتی