2777
2789
عنوان

بگید حق با منه یا شوهرم

664 بازدید | 45 پست

من دوتا نوزاد دارم بعد خارشوهرم ۲۰ سالشه مامانش اینا سالگرد دایی شوهرم رفتن همون روز حال من و شوهرم و خاروهر ک پایین ما میشه بهم خورد مریضی شدید حالا شوهرم س تایی س بار دکتر رفتیم مامان من اومد خونم اما عصری گفت بیا بریم خونم بهت برسم منو بچه هامو برد حالا شوهرم موند پیش خاهرش گفت حالش بده و تنهاس

درصورتی ک ننه اش میتونست بگرده 

از دیروز ک انقد مریض شدیم هنوز نیومدن و فاصله فقط ۶ ساعت راهه

حالا شوهرم میگه شام بزار برا آبجیم ببرم 

من گفتم ن و ابکه باهاش دعوا کردم چرا پبش ابجیت موندی با ما نیومدی

احمق ها هنوزم دور روز رفتن نیومدت من با دوتا نوزاد به اینا برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

عزیزم خب شما که رفته بوده ی کم هم غذا مادرت ب همسرت و خواهرش میداد ب جایی برنمیخورد...مادرتون مراقب شما بود اما خواهر همسرتون تنها بوده طفلی

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸
2804
۲۰ سالشه بچه ک نیس شوهر من از من باید مراقبت کنه

بله 40سالشم باشه برادرش تو اون حال موظفه مراقبش باشه ...توقعاتی دارین شما 

کار خوبووو خدا میکنع ک با کسی حرف نمیزنه🙃نه تو آنی ک همانی.......نه من آنم ک تو دانی🧸

خیلی بد نوشتی ، دقیق متوجه نشدم چی گفتی.

ولی توقع داری اونا از شش ساعت راه برگردن ولی شوهرت نمونه پیش خواهرش در شرایطی که شما منزل مادرتون هستین و بهتون رسیدگی میکنن، تا اینجا حق با شوهرته ولی اینکه توقع داره تو برای خواهرش غذا بپزی انتظار بیجاست 

پناه دل های هم باشیم 
2805

خب خواهرش تنها بوده حالشم که بدبوده تنهاش میذاشت میومدحالش خراب میشد کسی پیشش نبودنمیشدکه.

شمامادرتون بوده خانوادتون.

دیگه متاسفانه خانواده شوهرتون بایدبرمیگشتن دیکه الان دیگه چه بیفکرن اخه.

نمیدونم چی بگم ادم میمونه

درضمن من جای همسرتون بودم غذا سفارش میدادم اما رو نمیزدم ب همسری که چیزی از شرایط و موقعیت نمیفهمه..با عرض معذرت

مادرشوهرت رفته سالگرد برادرشاین خوشیه؟حتی چشم ندارین ببینین یعنی یکی رفته ختم به این هم حسادت می‌کنی ...

والا خونه فامیلاشون تخمه میشکنن برمی‌گشتند دیگ

2801