2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

تاحالا این رفتار رو از کسی دیده ؟

همینجوری بی دلیل ک نمیشه. حتما از یه نفر الگو گرفته دیگه

۴سالشه کاملا درک میکنه  باید باهاش مث یه آدم بالغ رفتار کنی و براش تنبیه متناسب درنظر بگیری

منظورم کتک زدن نیست

مثلا بگی دیگه توی جمع دوستات نمیبرمت ک اینجوری اذیت‌شون نکنی

یا فلان کاری ک دوس داری تعطیل تا وقتی ک قبول کنی کارت اشتباهه و دیگه تکرارش نکنی

باید دفعه اول بهش هشدار بدی دفعه دوم تهدید که به بابا میگم دفعه سوم محلش ندی قهر کنی دفعه چهارم تهدید به فلفل من خودم فلفل نمیدم زنجبیل میدم اگه به اونجا برسه اگه بازم خوب نشد ببخشید اینو میگم باید یکی دوبار آروم بزنی تو دهنش که بهش بربخوره دیگه نکنه

2804

خانما گاز میگیره نه دندون قروچه بی محلی کن باهاش قهر باش ببین درست میشه  بی محلی که برای رفتار نامناسب جواب گو هست

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم
2805
2801