2777
2789

بار اول بهش خنديديد 

منم بچمو يه دختر بچه دوسالو نيمه گاز گرفت مادرش خيلي زود گرفتش و از اونجا بردش اگه بزرگتر بود واقعا واكنش بدي نشون ميدادم 

شمارو نميدونم اما همچين بچه هاي دورو بر من پدر مادرا اوايل به اين رفتاراي بچه هاشون خنديدن و خيلي زياد نازك نارنجين 

البته ممكنه بچه شما خشم كنترل نشده داشته باشه كه بايد ببريد روانشناس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا پسر من ویشگون میگیره. مححححکم و رییییز.

ولی تو عصبانیت نیست. شوخی شوخی میگیره. فقطم آشناها. بچه های مردم یا غریبه ها رو اصلا.

اینم من خودم واقعیتش تو بارداری نمی‌دونم چه مرگم بود شوهرمو شوخی شوخی ویشگون می‌گرفتم. اونم عصبی میشد من می‌خندیدم.

حالا پسرم دققققیقا همون کار و می‌کنه.

جالبه من بعد زایمانم این کار از سرم افتاد. اما پسرم از دوسالگی اینطوری میکنه

2803
بچه ها رو هم دندون میگیره من بیشتر ترسم برا دندون گرفتن بچه هاس.ببین ماماناشون با ی حالتی میگن چرا د ...

قشنگت‌ میفهممت اینقد بهش اینو بگو که اونام گازت میگیرن بترسونش وقتی ام جایی میبریش چشم ازش برندار من که خودم بیرون میرم تمام حواسمو میدم تو چشام چون یه ثانیه غفلت کنم ممکنه کسیو بزنه هرجایی بردیش بیس چار ساعت مواظبش باش تا بزرگتر شن خدا به ماهم کمک کنه 

یبار روسری سرم بود پشتم وایساده بود کف سرمو دندون میگرف

اره میدونم چی میگی وقتایی که میاد گاز بگیره حواسشو پرت کن با بوس و بغل قلقلک  هرچی فک میکنی که اون حرکت از یادش بره انجام بده 

بچه ها رو هم دندون میگیره من بیشتر ترسم برا دندون گرفتن بچه هاس.ببین ماماناشون با ی حالتی میگن چرا د ...

خب تنبیه ش کن. کارش خییییییلی بده و چون پسر خودمم چهار سالشه، بهت میگم که اصصصصصلا برا فهمیدن بد بودن این کار، کوچیک نیست.

باهاش صحبت کن. از دوست داشتنی هاش محرومش کن. مثلاً تلویزیون گوشی بازی اسباب بازی مورد علاقه پارک یا هرچی که دوستش داره.

براش جدول امتیاز درست کن هر روزی که گاز نگیره ستاره بده زیاد شد جایزه بخر. و و و...

2804
خواهر فایده نداره در مونده شدم دارم گریه میکنم

ببرش دکتر من خودم پسرم یه اخلاق بدی داره تو مهمونی اگه اون کارو بکنه دستشو میگیرم نمیذارم از کنارم جم بخوره چهار سالشه به خاطر همین حواسشو جمع می‌کنه اون کارو نکنه

2805
خیلی بده مخمدداره سوت می‌کشه.بیشتر نگران بچه های آشناهام

همون دیگه چشم ازش برندار من هیچ مهمونی و بیرون رفتی بهمخوش نمیگذره چون مدام باید مواظب بچه باشم خداروشکر نذاشتم تت حالا کسیو بزنه

2801