2777
2789
عنوان

صورتم چی شده😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 866 بازدید | 57 پست
نه نمیخواد بریبعد اینکه صورت میشوری حتما مرطوب کننده و ابرسان بزنهم صبح بزن هم شبحالت عادی باید بزنی

بعد که زدم یعدش ضدآفتاب بزنم ؟

وخدای که بشدت کافیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم صابونه

صابونت لایه بردار هست اشکالی نداره روند طبیعی اش همین هست تا پوستت لایه برداری بشه 

می تونی بزنی تو نت هر کدوم خواهش بخونی یا بری داروخانه ای که خریدی ازشون بپرسی هر کدومش برای چی هست

خدایا خودت به این خوبی ، بنده هات به کی رفتند؟
2803
منم یمدت پوستم خیلی پوست پوست میشد ، دکتر گفت بشدت دهیدراته شده پوستت و کرم ابرسان معرفی کرد ، شایدم ...

من ازوقتی  ایناروزدم اینجوری شدم 

وخدای که بشدت کافیست
صابونت لایه بردار هست اشکالی نداره روند طبیعی اش همین هست تا پوستت لایه برداری بشه می تونی بزنی تو ن ...

آهامرسی نگفت ببینم تموم شدازروشون بگیرم یانه خودمم چون لیزرکرده بودم صورتم میسوخت نپرسیدم دیگه 

وخدای که بشدت کافیست
2804
من ازوقتی ایناروزدم اینجوری شدم

منم دقیقا همین صابون دکتر برام نوشت اتفاقا خیلی خوشم می آمد چون هر روز یه لایه نازک از پوستم جدا می شد و می ریخت بعد دیگه چون خواستگار برام آمد قطعش کردم 

چند سال دنبال اسم همین صابون بودم و پیداش نمی کردم.

2805

اون کرم دکتر ژیلا هم که عکسش گذاشتی سرچ کردم چه کرم خوبی هست خواهش زده بود

کرم ضد چروک دکتر ژیلا، دارای خاصیت نرم کنندگی، ضدافتادگی، باز کننده چین و چروک

مرطوب کننده، التیام بخش و نرم کننده

کاهش موثر چروک های پیشانی و خطوط پنجه کلاغی

سفت کننده و افزایش استحکام پوست

کمپلکس لیپوزومال موجود در کرم ضد چروک دکتر ژیلا دارای خاصیت آنتی اکسیدانی

مهار کننده رادیکال های آزاد برای پیشگیری از آسیب های پوستی

اینو اصن نزنی بهتره

خواهرشوهرام جاریاهمشون ازاین دستسازا فائزه اس چیه  کاکتوس من هرچی گفتن نزدم گفتم یه چیز خو دکتربرام بنویسه چون میدیدم بعدیع  مدت نمیزدن برمیگشت لکاشون یعنی مال منم برمیگزدن 

وخدای که بشدت کافیست
2801