2777
2789
عنوان

خاستگارم به حسابم پول واریز کرد

1303 بازدید | 50 پست

دوستان ایشون۳۷سالشه من۲۳ دینشون مسیحیت هست و بشدت ثروتمند هستن من سال گزشته مشکل مالی برام پیش اومده بود ایشون رو به من معرفی کردن و من مقداری پول از ایشون قرض گرفتم و هنگامی که خواستم پس بدم پس نگرفتن و بعدش دیدم گه و گاهی تو حسابم پول میاد و متوجه شدم ایشون هست و بعد از مدتی و پیشنهاد دوستی داد 

و شب و روز با من تماس می‌گرفت به حدی که استرس شدید می‌گرفتم و مجبور شدم ایشون رو بلاک کنم و بعد از یه مدتی با شماره جدید پیام دادن و گفتن قصدم جدیه اگه شما قبول کنید با اینکه سنم بیشتر از شماست ولی قبول نکردم  حالا دیشب بعد از یکسال متوجه شدم ۱۵میلیون به حسابم واریز کردن و هنوز موندم چیکار کنم نه شماره ای از ایشون دارم نه شماره حسابی که برگردونم حالا موندم این پول استفاده ازش مشکلی برام پیش نمیاره چون نیاز مالی شدید دارم

💜مجنون مایکل 💜زمانی که شروع به شکستن رکوردها کردم. زمانی که رکوردهای الویس پریسلی و بیتلز را شکستم، زمانی که آلبومم به پرفورش‌ترین آلبوم تمام تاریخ تبدیل شد؛ همون زمان بود که آن‌ها من را خل خطاب کردند. آن‌ها مرا هم‌جنس‌باز خطاب کردند. آن‌ها مرا بچه‌باز خواندند. گفتند پوستم را سفید کردم. آن‌ها هر کاری کردند تا مردم را مقابل من قرار بدهند

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
سلام دوست خوبم نمیدونی زن مسلمان با مرد غیر مسلمان نمیتونه ازدواج کنه ؟

درود 

بله اطلاع دارم اما مشکل من این نیست

💜مجنون مایکل 💜زمانی که شروع به شکستن رکوردها کردم. زمانی که رکوردهای الویس پریسلی و بیتلز را شکستم، زمانی که آلبومم به پرفورش‌ترین آلبوم تمام تاریخ تبدیل شد؛ همون زمان بود که آن‌ها من را خل خطاب کردند. آن‌ها مرا هم‌جنس‌باز خطاب کردند. آن‌ها مرا بچه‌باز خواندند. گفتند پوستم را سفید کردم. آن‌ها هر کاری کردند تا مردم را مقابل من قرار بدهند

بری بانک میگن از کجا و چه شماره حسابی واریز ‌شده دیگه 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
2804

برو بانک بگو این پول اشتباهی اومده حسابم 

خودتون برگشت بزنید یا شماره حساب بدید من بفرستم از جایی ک اومده

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
چ باحال خدایا از جا بی گمان تو حساب مام پول بیاد والا بخدا

من خیلی سختی کشیدم به حدی که نمیتونم بگم واقعا افق کمک ایشون نبود تا الان به تنگنا رسیده بودم از طرفی عذاب وجدان دارم

بعععععله

چه خوبه ک هستی 🥺♥️🫂

اوست کوروش .پسر بهشت در اوستا .سیروس در تورات .سایروس در انجیل . ذوالقرنین در قرآن کریم..وقتی طرز برخورد با هم وطن خودت رو بلد نیستی ولی بخاطر کسی ک ندیدش گریه  میکنی ..با من از انسانیتت حرف نزن 
2805
نمیتونی پیداش کنی مطمعنا در مقابل این پولا خواسته ایی هست

از ایشون هیچ خبری ندارم ایشون هم از من خبری ندار ه چه خواسته ای داره آخرین بار بهش گفتم گفت نه فقط می‌خوام هواتو داشته باشم

2801