2777
2789

در حد افتضاحی کثیفه بنظرتون دلیلش چیه همش هم در حال تمییز کاریم 

_لطفا اگه کاربری میشناسید که تو تاپیک هاش در مورد مهاجرت,برنامه نویسی,زبان خوندن نوشته و یا کاربری میشناسید که از نظرتون نابغست و خیلی موفقه بهم معرفی کنید از خوندن اینجور تاپیک ها خوشم میاد_اگه کسی هستید که تونستید تو اتلاف وقت صرفه جویی کنید و کارهاتون بازدهی بیشتری داشته باشه لطفا از تجربه هاتون بگید_تو این سایت از 80درصد ادما بدم میاد ولی یه تعداد ادم هستن که خوشم میاد باهاشون تبادل نظر داشته باشم پس عضو شدم_اگه امضامو خوندی رو پیامم ریپلای کن و یه فکت علمی بگو:)(چرت نباشه)(اگه میدونی بگو اگه نمیدونی نگو)منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را.بچه ها نخندینا💔

خونه ی منم همینه الان

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

شنبه ها که بچها رو راهی مدرسه میکنم‌.شروع میکنم تمیز کاری اساسی .از اتاق خواب شروع میکنم .کشو ها کمد ها جالباسی .گردگیری و جارو .بعد آشپزخونه .تمام ظرف های ادویه و داخل کشو های کابینت همه چی‌.تا داخل یخچال و طبقه هاش و کشو هاش .تمام کابینت و کاشی ها رو تمیز و گردگیری میکنم بعد توی پذیرایی.یعنی از ۷ صبح که شروع میکنم تا ۱۲ تمام میشه .بعدم نهار بخوریم .اینم بگم نهارم از غذای شب زیاددرست میکنم‌بمونه .

چند نفرینچند تا بچه داری ؟

من که ندارم خونه مامانم هستم ۶ نفریم 

_لطفا اگه کاربری میشناسید که تو تاپیک هاش در مورد مهاجرت,برنامه نویسی,زبان خوندن نوشته و یا کاربری میشناسید که از نظرتون نابغست و خیلی موفقه بهم معرفی کنید از خوندن اینجور تاپیک ها خوشم میاد_اگه کسی هستید که تونستید تو اتلاف وقت صرفه جویی کنید و کارهاتون بازدهی بیشتری داشته باشه لطفا از تجربه هاتون بگید_تو این سایت از 80درصد ادما بدم میاد ولی یه تعداد ادم هستن که خوشم میاد باهاشون تبادل نظر داشته باشم پس عضو شدم_اگه امضامو خوندی رو پیامم ریپلای کن و یه فکت علمی بگو:)(چرت نباشه)(اگه میدونی بگو اگه نمیدونی نگو)منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را.بچه ها نخندینا💔
شنبه ها که بچها رو راهی مدرسه میکنم‌.شروع میکنم تمیز کاری اساسی .از اتاق خواب شروع میکنم .کشو ها کمد ...

به به چقدر عالی آفرین بهت 

فقط شنبه جارو برقی میکنم‌.

بقیه روز ها بعد از هر وعده غذایی حتما جارو نپتون میکشم .اسباب بازی ها رو دختر وسطیم جمع می‌کنه .لباس ها رو دختر بزرگم تا می‌کنه .بعد از هر بازی همیشه خودشون جمع می‌کنند .خونمم کوچیکه همیشه هر چی برمی‌داریم سر جاش میذاریم‌.بچعامم عادت کردن.دیکه همیشه خونه منظم و تمیزه .

2805
چون خونه کوچیکه کابینت کمه کمد دیواری کمه

کمد دیواری ندارم اگه داشتم خیلی خوب میشد .یه دراور چهار کشو دارم به کمد که زیرش دو تا کشو داره .

کابینت هم فقط یکی زمینی چهار درب و سه کشو دارم.

احتمالا وسیله هاتون زیاده و فقط یک نفر کار میکنه بقیه ریخت و پاش     اول وسایل اضافی رو رد کن بعد بقیه رو مجاب کن کاراشون رو انجام بدن و ریخت و پاش نکنن   هفته ای چند وعده غذای حاضری یا فریزری و گاهی غذای بیرون کارهاتون سبک میکنه

2801