2777
2789
اره ولی خب ما زنا ک اینو مبدونیم چرا بریم تو زندگی همدیگ

خواهر من اون زن برای پول اینکارو میکنه ولی شوهر تو برای هوس بازی ذودگر اینکارو میکنه همسرته که بهت تعهد داده نه اون خانوم ، همسرت میتونه بجای زنای دیگه به تو محبت کنه با تو پیامک بازی کنه پولاشو خرج تو بکنه اصلا میتونه روابط جنسی باتو داشته باشه به صورت رایگان ولی میره با کسه دیگه واقعا هنوز فکر میکنی مشکل از همسر نیست؟ مردا اینجوری میگن که کسی بهشون گیر نده و مقصر داستان نشن شما چرا خودتو گول میزنی و باور میکنی که گناهی نداره و زن به زنه که رحم نکرده ، میدونم کار اون زن اشتباه بوده ولی اون شغلش خونه خرابکردنه چرا چون پول گیرش میاد ولی شوهر تو چی گیرش میاد ؟ جز اینکه خونه‌ خراب میشه آرامشش بهم میریزه اونم بخاطر چی ؟ بخاطر چیزی که از زن خودش هم میتونه بگیره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبول ندارم اینوآخه چه ربطی به جنسیت داره مگه میدون جنگه مگه ۴ میلیارد آدم چون همجنس من هستن دلیل میش ...

من همه رو نمیگم منظورم دوست و خانواده و فامیل که به ادم نزدیکن

2803
خواهر من اون زن برای پول اینکارو میکنه ولی شوهر تو برای هوس بازی ذودگر اینکارو میکنه همسرته که بهت ت ...

گفتم ک همسر من اهل این چیزا نیس طبق چیزایی ک اطرافمون هس اینو کفت

خود را کشتم و درمان خود کردم❤️‍🩹
2804
تا بوده همین بوده. زن به زن زده.

دقیقا مثلا یکی ازت تعریف میکنه میگه چقدر خوشگلی اون خانم که دوست توعه یا حالا هر کس دیگه خودشو میکشه که ثابت کنه تو خوشگل نیستی و این بده

فارغ از جنسیتولی توی دخترا حسادت بیشتره

با احترام به نظرتون من قبول ندارم 

شاید شما دور و اطراف تون پسرای حسود زیاد ندید اما چون من دیدم میگم هر آدمی فارغ از جنسیتش میتونه حسود باشه بستگی به خود آدما داره که تو طول زندگی شون با چه کسایی در ارتباط بودن

گاهی چقدر آدم دلش برای یک خیال راحت تنگ میشود                          🙃🤍🌱

ببین قضیه رو جنسیتی نکن 

کلا ما ایرانی ها از رشد کسی شاد نشدیم 

می دونی چرا چون از دوران کودکی همه رفیق هامون رو رقیب و دشمن می دونستبم 

اکثر مادرا تا بچه ۲۰ نمیشد می گفتن پس دختر فلانی چند شد 

حتی داشتیم حاضر نبودن جزوه و سوال در اختیار هم بذارن 

الان خیلی دوست و فامیل خارج کشور داریم همه شون به اتفاق میگن ترجیح میدم با هم وطن کار نکنیم چرا ؟؟؟چون نمی تونیم همکاری همدلی یاد نگرفتیم 

خاهرشوهرم نمیدونم حرفش درسته یا ن اما همیشع میگ کلا مردا همینن بهتره اصلا ذهنمون رو سمتشون ندیم و قب ...

این حرفت یعنی مردا ذاتاً مریض هستن که اصلا اینجوری نیست مرد پاک هم داریم ، متاسفانه یسری خانم ها با قبول کردن و عادی سازی این گناه ها گند میزنن به زندگی خیلیای دیگه ، حرفی که تو الان گفتی رو مردا به زناشون میگن تا ساکت‌شون کنن که مقصر اصلی نباشن و از زیر هوس بازیشون در برن ولی تو جرا باور میکنی انقدر خودتونو حقیر تر از اینی که هست نکنین 

2801