2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

بحث اون نیس بحث روابط های غلطه

عزیز من خیانت بین مرد و زن اتفاق میفته دیگه اگه یه مردی با یه زنی بریزه رو هم زنه خیانت کاره هم مرده خیانت کاره من خودم از یه زن غریبه توقع دلسوزی ندارم ولی شوهر خودم خیانت کرده برم یقه یکی دیگه رو بگیرم ؟از اون که توقعم بیشتره

هرچه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد🦋

منم دقیقا همبن موضوع شما برام پیش اومدخب مردا ی ادمایی هستن ب شدت عوضی اما خب ما زنا چیاگ شما یا من ...

ببین درسته به هم جنسمون خیانت کرده بودیم اما من صحبتم اینکه مختص خانمها نیست بین اقایون هم وجود داره مردی بدون توجه به متاهل بودن خانم میاد برای رابطه و همین خیانت رو در حق هم زن خودش میکنه هم همجنسش 

یعنی فرقی نداره این جوری نیست که فقط خانمها رو مقصر بدونیم هم آقا هم خانوم به یک اندازه مقصر هستن

2803
اینم حرفیه

البته راهی ام ندارنااا ، اکثر کسایی که قبول میکنن مشکل از خودشون و همجنساشونه ، خانه دار هایی هستن که تو سن کم خانواده هاشون شوهرشون دادن ، برا همینه که میگن استقلال مالی داشته باشین که تن به هر سرکوفتی ندین ، مردا اصلا براشون مهم نیست نهایت طلاق میدن حضانت بچه هارم که دارن به زور اونام که شده زن رو به اسارت نگه میدارن 

همش بر میگرده به استقال زن ، عزت و احترام ابروشو در برابر همچین شرایطی فقط با استقال میتونه حفظ کنه 

منم دقیقا همبن موضوع شما برام پیش اومدخب مردا ی ادمایی هستن ب شدت عوضی اما خب ما زنا چیاگ شما یا من ...

عزیزم نمیتونم کار بد یه آدمی رو با این جمله که مثلا همشون عوضین عادی سازی کنیم و کارشون رو طبیعی جلوه بدیم این کاریه که ما تو جامعه با تعمیم دادن یه صفت به یه جمعیت مثلا خیانت مردا رو تو ذهنمون عادی میکنیم و این غلطه

ببین درسته به هم جنسمون خیانت کرده بودیم اما من صحبتم اینکه مختص خانمها نیست بین اقایون هم وجود داره ...

اره درسته

مردا بدتر شدن جدیدا میرن دنبال زن شوهردار چون میدونن گیرشون کمتره

خود را کشتم و درمان خود کردم❤️‍🩹
2804
عزیزم نمیتونم کار بد یه آدمی رو با این جمله که مثلا همشون عوضین عادی سازی کنیم و کارشون رو طبیعی جلو ...

خاهرشوهرم نمیدونم حرفش درسته یا ن اما همیشع میگ کلا مردا همینن بهتره اصلا ذهنمون رو سمتشون ندیم و قبول کنیم اینجورین 

اره ولی خب زنا بیشتر

اونا ضربه میخورن ولی چون استقال مالی دارن زن رو طلاق میدن و براشون مهم نیست صد تای دیگه ام میگیرن ، اما زن هزار دغدغه داره که اونو مجبور به موندن و سوختن میکنه کسایی که میمونن هیچ پشتوانه ای ندارن حق اولاد هم ندارن

بخاطر همین فکر میکنی مردا بیشتر به هم رحم میکنن درصورتی که کاملا اشتباهه کسی که خیانت میکنه یعنی حتی به خانواده خودش رحم نکرده چه انتظاری از رحم به همجنس داری 

اونا ضربه میخورن ولی چون استقال مالی دارن زن رو طلاق میدن و براشون مهم نیست صد تای دیگه ام میگیرن ، ...

اره 

ولی خب ما زنا ک اینو مبدونیم چرا بریم تو زندگی همدیگ

عزیز من خیانت بین مرد و زن اتفاق میفته دیگه اگه یه مردی با یه زنی بریزه رو هم زنه خیانت کاره هم مرده ...

درسته منم دقیقا همینو گفتم حتی راجبش تاپیک هم زدم ولی چون طولانی بود اکثریت نخوندن 

خاهرشوهرم نمیدونم حرفش درسته یا ن اما همیشع میگ کلا مردا همینن بهتره اصلا ذهنمون رو سمتشون ندیم و قب ...

چرا باید قبول کنیم هول بودن و خیانت رو ؟

شما فکر کن بچت یکار اشتباه کنه میگی خب همینه ولش کن ؟نه

پس شوهر هم همینه باز بچه تهش یه وسیله رو بزنه بشکونه اون مرد در مقابل احساسات شما مسئوله قلبتون رو شکونده!

2801