2777
2789
عنوان

درد زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 36 پست
سلامت باشید عزیزم من نه راستش از زایمان زودرس میترسیدم گفتم از ۳۷هفته ورزش کنم که البته اگر ورزش کن ...

زایمان اولی بودی؟؟

چند سالتون هست

من ۳۱ سالم هست برا زایمان اول

میگم نکنه سنم زیاد هست نتونم

من یه دختر دارم و برا دومی ۸ساله منتظرم 

حاضرم ده بار درد طبیعی زایمان رو بکشم ولی خدا یه بچه دیگه بهم بده 

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

الان که زایمان طبیعی هم بی حس میکنن اسم روشش فراموش کردم خواهرم انجام داد تا 3 یا 4 سانت اول باز بشه فکر کنم باید تحمل کنی بعدش بی حسی فکر کنم اپیدورال میزنن و دیگه راحت زایمان میکنی من دقیق نمیدونم چون خودم کلا سزارین بودم البته به علتی دردش رو هم تقریبا کشیدم خیلی وحشتناکه به هیچ عنوان بمیرم هم طبیعی کامل رو پیشنهاد نمیدم

نمیدونم چقدر بهش نزدیکی ولی من بخاطر بابامو خالم کل بچگی ونوجوونیم توی بیمارستان وزایشگاه گذشت هرچقدر فعالیت بیشتری داشته باشی مخصوصا پیاده روی زایمان راحت تری داری مدیتیشن حتما انجام بده چون قدرت ذهنی و جسمانیت میبره بالا یه سری حرکت واسه زایمان راحت تر هست حتما انجام بده بدنتو دهیدراته نگه دار یعنی اب زیاد بخور میدونم بخاطر اینکه رحم روی مثانه فشار میاره قضیه دستشویی رفتن سخته یا یهو میریزه اما برای روند بهبودیت بهتره

2803
زایمان اولی بودی؟؟چند سالتون هستمن ۳۱ سالم هست برا زایمان اولمیگم نکنه سنم زیاد هست نتونم

من که ۳۵سالمه بچه اولمه😅 میتونی بابا من انقد لاغرم هرکی تو فامیل میفهمید طبیعی بودم تعجب میکرد