2777
2789
عنوان

درد زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 36 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

سزارین بیشتر میترسمو اینکه دوس دارم بعد زایمان سرپا باشم خودمسزارین نمیشه تکون خورد بعدش

سزارین کردم من اگ صدها بارم برگردم عقب بازم انتخابم سزارینه.طبیعی میخوای بیاری سعی کن ورزش های مخصوصش رو انجام بدی پیاده روی اینا برو راحت تر بشه برات

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
2803

سلام من هفته پیش زایمان طبیعی داشتم 

دردش فوق العاده زیاد بود اصلا دروغ نمیخام بگم بهت چون بعدش که متوجه میشی بالاخره  هنوزم جا بخیه هام درد دارن اما بااین حال میگن از سزارین بهتره  کلا درد رو باید بکشی اما باورت میشه الان اصلا دردش یادم نمیاد؟؟؟ خخخخ بخدا ما زنا خیلی عجیبیم 😅 ان شاالله که زایمانت بدون درد باشه گلم 

سلام من هفته پیش زایمان طبیعی داشتم دردش فوق العاده زیاد بود اصلا دروغ نمیخام بگم بهت چون بعدش که مت ...

اخییی به سلامتی گلم

ورزش چیزی هم انجام داده بودی؟؟

من از همون بخیه و برش زدنش میترسم😅

2804
به عقب برگردی بازم میری طبیعییا پشیمونی از طبیعی😅

نه هیچ وقت پشیمون نیستم، بازم طبیعی رو‌ انتخاب میکنم میدونم خیلی سخته ها ولی خب بعد از زایمان خیلی سریع به روال عادی زندگیم برگشتم،وزنم سریع به وزن قبل بارداریم برگشت،احساس سبکی داشتم و مهم تر از همه کاری رو انجام دادم که خیلیا ازش می ترسیدن و من به کمک خدا از پسش بر اومدم و اون حس زیبای بعد از زایمان رو‌تجربه کردم برام خیلی اززشمند بود.

نه هیچ وقت پشیمون نیستم، بازم طبیعی رو‌ انتخاب میکنم میدونم خیلی سخته ها ولی خب بعد از زایمان خیلی س ...

خداروشکر که تجربه خوبی داشتی عزیزم

إن شاءالله سالم باشن بچه هات

سلام من هفته پیش زایمان طبیعی داشتم دردش فوق العاده زیاد بود اصلا دروغ نمیخام بگم بهت چون بعدش که مت ...

دقیقا اصلا انگار دردش یادت میره و همه سختیاش فراموش می شه.

این کلینیک هایی که آموزش دارن رو شرکت کن آموزش نحوه تنفس نحوه ورزش آموزش درباره زایمان و..

فک کنم بیمارستان ها هم دارن...

هم آشنا بشی هم آماده

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
اخییی به سلامتی گلمورزش چیزی هم انجام داده بودی؟؟من از همون بخیه و برش زدنش میترسم😅

سلامت باشید عزیزم  من نه راستش از زایمان زودرس میترسیدم گفتم از ۳۷هفته ورزش کنم که البته اگر ورزش کنی خیلی راحتتره زایمان

سلامت باشید عزیزم من نه راستش از زایمان زودرس میترسیدم گفتم از ۳۷هفته ورزش کنم که البته اگر ورزش کن ...

هفته چند زایمان کردی؟

درد طبیعی داشتی یا امپول فشار

2801