2777
2789

میخوام از تجربیات شما بپرسم....

من پدرم آدم به شدت بد دهنی هست

اصلا براش مهم نیست جلو دوست آشنا غریبه الی الخصوص خانواده خودش

به من و برادر و مادرم بی حرمتی میکنه

مثلا خانواده پدریم مادرم رو به اسم دیو میشناسن...چون بابام میگه دیو

یا خیلی عذر میخوام داداشمو به اسم قاطر

منم هر بار یه اسم...خرس...پنگوئن...گاو...

جلو اونا هم اینارو میگه

هرچه قدر هم برخورد کردیم کافی نبود...هر چه قدر از عمو ها و مادر بزرگ خواستیم باهاش صحبت کنن کافی نبود..آخر سر مادر بزرگ گفت خرجتون رو میده پس دم نزنید ،گفتیم مادرمون شاغل هست لااقل به اون فحش نده...

تازه فقط اینا نیس....به طرف مادریم هم فحش میده....یه خاله دارم حداقل ۱۰ سال ازش بزرگ تره

امروز صب گفتم صب بخیر بابا،بخداااا قسم هیچی نگفت جز اینکه

به نظرت خالت الان تا امروز چقدر ر.ی.د.ه😪😭

دختر خالم کلاس گیتار میرفت اسمشو گذاشته مطرب...

مادر بزرگ مادریم رو با اسم صدا میزنه اووووو کلی حرف میگه

بعد خدا نکنه کسی یه اسم از خانواده بی آبرو خودش ببره

حالا میترسم..از اینکه داداشم زن بگیره یا خودم ازدواج کنم...جلو اونا هم اینطور باهامون رفتار کنه

راستش داداشم دیگه نزدیک زن گرفتنش...یعنی چیکار کنیم جلو اونا اینجوری نگه😭😭😭😭

عنوان تاپیکام پر از انرژی منفیه پس شرمنده😅تو برام انرژی مثبت بفرست...💕یه جمله طلایی دارم که میگه هرگز ناامید نشو و همیشه تلاش کن چرا که نا امیدی ابزاری برای پوشش امید هست پس امیدی هست💕

از ناراحت شدنتون لذت میبره وقتی اینا رو میگه

بزنید به بیخیالی تیرش خنثی شه

.چرا زندگی سختی دارم؟ یه دلیلش شاید(هر کس از یاد من رویگردان باشد در دنیا زندگی سختی  خواهد داشت سوره ی  طه ۱۲۴)پس نماز بخونیم...دلیل دوم شاید نتیجه ی بی فکری و بی برنامه عمل کردن خودمون در گذشته ست چون در حدیث می فرماید(یک ساعت فکر کردن بهتر از هفتاد سال عبادته)یعنی طرف حتی بی دینم باشه با فکر درست هفتاد سال جلو تر از منه نوعیه..ولی خب آخرت مهمتره باید برای اونم برنامه ریزی کرد.دلیل سوم؛عزیز خوش قلبم شاید داری آزمایش میشی وحکمتی داره مثل اولیا که اجرت پیش خدا زیاده 😍 .. و دلیل آخر اگه کسی درحقت ظلم کرده حتی درحد ذره جواب پس میده چون حق الناسه . دلیل دیر بودنش اینه .گناهاش بیشتر شه و بدتر عذاب شه ...یا خب اونم آدمه کار خوب داره باید جواب خوبیاشم بگیره.شایدم تاوان داده تو خبر نداری..وشاید عذابی که میخوای براش ظلمش در اون حد نیست در هر صورت کارماشو میده .ایضا توی آخرت هم...هیچ وقت کسی رو به خانواده تون ترجیح ندین چون بی نهایت پشیمون میشین 😔 ... هیچ کاری رو بدون فکر وبرنامه ریزی انجام ندین حسابی ضرر می کنین و عقب می افتین...زیاد حس ها وافکارتون رو روی کاغذ بنویسید بهترین تراپیه...حتما رو کاغذ باشه وپایانش خوب🌺خدایا آن را که عقل نداده ای چه داده ای؟🙃

از ناراحت شدنتون لذت میبره وقتی اینا رو میگهبزنید به بیخیالی تیرش خنثی شه

لعنت بهش

ج نمیدیم پر رو تر میشه

عنوان تاپیکام پر از انرژی منفیه پس شرمنده😅تو برام انرژی مثبت بفرست...💕یه جمله طلایی دارم که میگه هرگز ناامید نشو و همیشه تلاش کن چرا که نا امیدی ابزاری برای پوشش امید هست پس امیدی هست💕

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

چه بد

بیچاره مامانت

چی بگم والا بعضی عروس داماد ها خیلی خوبن درک می‌کنن

ولی بعضیا هم برعکس آتو میگیرن که بکوبن سر طرف و تحقیرش کنن

خیلی دقت کنید موقع ازدواج یا آدم اهل ازدواج کنید

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
لعنت بهشج نمیدیم پر رو تر میشه

حرز صعیر امام جواد زیاد تو دلت بگو 

.چرا زندگی سختی دارم؟ یه دلیلش شاید(هر کس از یاد من رویگردان باشد در دنیا زندگی سختی  خواهد داشت سوره ی  طه ۱۲۴)پس نماز بخونیم...دلیل دوم شاید نتیجه ی بی فکری و بی برنامه عمل کردن خودمون در گذشته ست چون در حدیث می فرماید(یک ساعت فکر کردن بهتر از هفتاد سال عبادته)یعنی طرف حتی بی دینم باشه با فکر درست هفتاد سال جلو تر از منه نوعیه..ولی خب آخرت مهمتره باید برای اونم برنامه ریزی کرد.دلیل سوم؛عزیز خوش قلبم شاید داری آزمایش میشی وحکمتی داره مثل اولیا که اجرت پیش خدا زیاده 😍 .. و دلیل آخر اگه کسی درحقت ظلم کرده حتی درحد ذره جواب پس میده چون حق الناسه . دلیل دیر بودنش اینه .گناهاش بیشتر شه و بدتر عذاب شه ...یا خب اونم آدمه کار خوب داره باید جواب خوبیاشم بگیره.شایدم تاوان داده تو خبر نداری..وشاید عذابی که میخوای براش ظلمش در اون حد نیست در هر صورت کارماشو میده .ایضا توی آخرت هم...هیچ وقت کسی رو به خانواده تون ترجیح ندین چون بی نهایت پشیمون میشین 😔 ... هیچ کاری رو بدون فکر وبرنامه ریزی انجام ندین حسابی ضرر می کنین و عقب می افتین...زیاد حس ها وافکارتون رو روی کاغذ بنویسید بهترین تراپیه...حتما رو کاغذ باشه وپایانش خوب🌺خدایا آن را که عقل نداده ای چه داده ای؟🙃

2804
ببخشید....از اسمی که روی دختر خالت گذاشته خندم گرفت......پدربزرگت چطوریه؟؟؟میخام ببینم این ب باباش ر ...

دقیقا بابا بزرگمه

دلی بابابزرگم به مردم بد دهنی میکنه

نه خانواده مامان بزرگم

چون حسابی از مامابزرگم میترسه

چه بدبیچاره مامانتچی بگم والا بعضی عروس داماد ها خیلی خوبن درک می‌کننولی بعضیا هم برعکس آتو میگیرن ک ...

مامانم پودر شدهههه پودرررررررر

موندم دلیل زندگی مادرتون با پدرتون دقیقا چیه؟چراکه شمام راضی نیستید و نگران ازدواجتون هستید

نمیزارن...یبار تا دادگاه هم رفتن...عمو هام نزاشتن

نا گفته نماند...مامانم ۲ تا از داداشاش،زن طلاق دادن

یکی از خواهراش طلاق گرفته

خودشم میگه دیگه روم نمیشه منم طلاق بگیرم...😑

کاش همون اول مادرت جدا میشد این وسط ضربه اصلی رو شما میخورین و آینده شما خراب میشه

اصلا میزنه به سرم خودمو راحت کنم

مثلا اوت روز جلو عموم بهم گفت

کاش چند تا گوسفند بخریم بریم روستا

کیمیا هم ببریم زیر گوسفندا رو تمیز  کنه

حرز صعیر امام جواد زیاد تو دلت بگو

دعا هست؟

2801