2777
2789
عنوان

از مامان شدن میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 39 پست
حاملگی و زایمان وحشتناکمو نگم برات . من حاملگی اولم دوقلویی شد که ازروز اول حاملگیم کلی مریضی وسخت ...

چقدر سخت 

چقدر صبر و تحملت ستودنیه

خداقوت مامان جان قشنگ

چشم نمیارم بچه :)))

جو‌گیر نشی خواهر،فکر همه جاشو بکن هم مسئولیت بزرگیه هم همسرت و نظرش و اینکه چطور پدری میخواد بشه هم ...

جوگیر بابت چی؟

پیشنهاد خوندن قرآن به فارسی رو داد 

خب من خیلی وقته برنامشو داشتم 

گفتم پیامشون برام امیدبخش بود 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

چقدر پیامت برام امیدبخش بود چرا حس میکنم واسطه شدی برام،…ممنون بابت این که وقت گذاشتی و بهم یاد دادی ...

گلم از هیچ چیز نترس و از خداوند بخواه فرزندی خوب و زیبا و سالم بهت عنایت کنه و انرژی های سلامتی و رزق و عاقبت بخیری و ثروت رو در تن و امور شما متجلی کنه

برای زیاد شدن رزق و روزی روزانه ۱۱۱ بار آیه ۵۸ ذاریات رو بخون

و قبل از بارداری حتما ختم قرآن رو به روشی که گفتم انجام بده 

جوگیر بابت چی؟پیشنهاد خوندن قرآن به فارسی رو داد خب من خیلی وقته برنامشو داشتم گفتم پیامشون برام امی ...

آها فکر کردم تصمیم گرفتی بچه دار شی 😬

♡I'm a singer♡and I love music,someday,you will listen to a music by me♡
2803
گلم از هیچ چیز نترس و از خداوند بخواه فرزندی خوب و زیبا و سالم بهت عنایت کنه و انرژی های سلامتی و رز ...

توکل به خدا ‌

من هیچ وقت از توکل کردن به خدا دست خالی برنگشتم

ممنون بابت راهنماییت♥️♥️

عزیزززم 🤣🤣😂اگرم تصمیم بگیرم من همش یه سر قضیه امنفر دوم مخالفه

ولی حالا من خودمو در حدی نمیبینم که بخوام اصلا نظر بدم چون زندگی شما رو‌که نمیدونم چی به چیه در کل،تجربه ی من این شکلی بوده از بچه دار شدن:حاملگی اوکی بود،زایمان هم قابل تحمل ،تا قبل مدرسه هم خوب،از ۷ سالگی دخترم همش حرص خوردم و حرص خوردم و‌نگرانم و رابطه‌م با شوهرم هم پر از چالش شد بعد بچه دار شدن

یه لحظه که دخترم تنها میشه همش فکر اینم نکنه فلان مار و بکنه،نکنه تو گوشی چیز بدی ببینه،نکنه این حرف و بزنه نکنه اون چیز و یاد بگیره و .....

♡I'm a singer♡and I love music,someday,you will listen to a music by me♡

خیلی زیاد بستگی به همسرت داره. اگ اخلاقش اوکی هست و میتونی در حد نرمال بچتو تامین کنی بیار.

من دوتا دارم از خودم زدم برای آیندشون ولی خداروشکر. به شدت انسان مثبت اندیشی هستم خداهم کمکم کرده تا الان. خونه و ماشین نداریم اما الحمدلله پسرام همه جا نمونه هستن مخصوصا اخلاقی . 

لطفا با تاپیک های سرکاری مخ مارو کارنگیرین،           نی نی سایتم خراب شد مجبور. شدم دوباره عضو بشم. کاربر جدید نیستم.
2804