2777
2789
عنوان

از مامان شدن میترسم

415 بازدید | 39 پست

مفصله اما از اینکه قراره برم خونه مامانم اینا و یه مدت پرستاریم کنن میترسم 

چون خیلی تو ریز رفتارای همسرم دقیقن و خب شوهرمم بعد از گذروندن مراحل تحقیر از جانب خانواده خیلی دلش به موندن اونجا نیست( مامانم نمیاد پیشم یه شهر دیگست)

از مامان شدن میترسم چون شوهرم همیشه میگه من خیلی کمبود تو بچگیم داشتم ایا الان میتونم کمبود های بچمو برطرف کنم؟

ما‌ خونه از خودمون نداریم 

میترسم تو‌مستاجری…

شما که بچه دار شدید چه مشکلایی داشتید؟

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

برای هر خواسته ای که دارید قرآن رو به فارسی از اول تا آخر  در مدت ۱۵ روز طوری که گوشتون صدای شما رو بشنوه بخونید تا با صدای خودتون به انرژی های ایجاد و خلق خواستتون وصل بشین چون فهم معنای قرآن اعجاز داره و در طول این مدت روزانه ۲۰۰۰ ذکر الله غفور بگین که انرژی های منفی قبل از شما قطع بشه و خواسته هاتون متجلی بشه انشالله 

2803

چقدر حرف دل منو زدی منم یه دختر دوسال و نیمه دارم از بچه دوم اوردن میترسم میگم وضع زندگیمون یکم بهتر شه ولی از طرفی دوس ندارم فاصله سنیشون زیاد شه موندم بین دوراهی همین الان بخام شروع کنم فاصله سنیشون میشه  تقریبا ۴ سال 

منم زمانی باردار شدم همسرم علنا بیکار بود دقیقا همون روز تست خون دادم همون روز رفت اولین روز کارش تو یه کارخونه بود.کم کم همچی جفتو جور میشه.عضو جدید ک بیاد رزق خونتم بیشتر میشه.ماهم یجاها کم میاریم ولی خب من ب شدت ب این حرف اعتقاد دارم 

"به مو میرررسه اما پاره نمیشه" 

دقیقا هم همیجوره .خداروشکر

من میترسم از مسئولیت سنگینش. 

ازاینکه نتونم مادر خوبی باشم. و بچمو با اسیب های زیاد بزرگ کنم. 

از این سمتم دوست دارم پدرمو خفه کنم چون هم پدربزرگم مشکل روانی داشت از اون ارث رسید به پدرم الانم حس میکنم خودم اعصاب ندارم. اگه بچمم روانش خراب باشه چی

فقط همینو بهت بگم تا شرایط مالی نداشتید و مطمئن نشدی از رضایت همسرت واسه آوردن بچه چون تنهایی مسوولیت بچه رو به دوش بکشی سخته و حوصله بچه داری داشته باشی که اون دیگه سخت‌تره بچه نیار اینکه میگن خدا روزیشو میده خدا کمکت میکنه اصلا اینطور نیست 

خدایا خیلی دلم ازت گرفته💔💔میگن کوه به کوه نمیرسه ولی بنده به خدا میرسه پس دیدار من و تو بمونه به قیامت....اونجا باید جواب خیلی از چراهامو بدی یادت بمونه تو فراموش کنی من نه هیچوقت فراموش نمیکنم😔😔💔💔
2804
منم زمانی باردار شدم همسرم علنا بیکار بود دقیقا همون روز تست خون دادم همون روز رفت اولین روز کارش تو ...

عزیزممم 

خداروشکر

منم موافقم با حرفت اما یه سر قضیه همسرمه

خیلی از شرایط نا امیده

میدونم ولی ممکنه تا سالها نتونیم تو تهران بی درو پیکر خونه بخریم

حداقل کرج هشتگرد خونه بخر بده اجاره.مگه آدم حتما باید بچه بیاره چه اجباری هست

این کاربری مال دو نفر هست دیگه سیم کارت نداشتم اینقدر ترکیدم لطفا سوال نپرسید هی .
فقط همینو بهت بگم تا شرایط مالی نداشتید و مطمئن نشدی از رضایت همسرت واسه آوردن بچه چون تنهایی مسوولی ...

اره همیشه بهش فکر میکنم

اگر بارداری سختی داشتم 

همه بهم میگن چراااا بچه دار شدی

اگر خستم شد همه بهم میگن خودددت خواسی

سخته این شرایط واقعا

2801