2777
2789

بیاین نی نی منو تعیین جنسیت کنین دیگه

عکس جنین غربالگری اول پست بعد

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! بالاخره معلم شدم😍😍😍

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

هر چی دکتر بگه گلم وقتی دکتر نمیگه آدمای عادی از کجا بفهمند یکی میگه دختر یکی میگه پسر 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2804
هر چی دکتر بگه گلم وقتی دکتر نمیگه آدمای عادی از کجا بفهمند یکی میگه دختر یکی میگه پسر

والا دکتر با اون همه تجربه نمیگه نی نی سایتی یا بلدن البته من یه خانوم و می شناختم زمان قدیم قابله بوده اون از شکل شکم و اینا میفهمید

والا دکتر با اون همه تجربه نمیگه نی نی سایتی یا بلدن البته من یه خانوم و می شناختم زمان قدیم قابله ب ...

شکل شکم مال ماه های آخره

برای رویاهات بجنگ با تمام قدرت ! بالاخره معلم شدم😍😍😍
2801