2777
2789
عنوان

از مامان بابام متنفر شدم چیکار کنم حسم خوب بشع

| مشاهده متن کامل بحث + 1001 بازدید | 81 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

بابام اولا میگفت طرف خونه داشته باشه حالا این پسره ک من میخامش خونه داره وضع مالیش خوبه حالا بابام م ...

عجب 🙄😐 قشنگ معلومه داره بهونه میاره خب 

به نظرم وقتی پسره خودش خوبه دیگه به خانواده ش چیکار داره

خدایا شکرت 😍 گل پسرمو صحیح و سالم رسوندی بغلم ❤️😍 قول میدم امانت دار خوبی باشم ❤️ خدایا من می‌دونم حاجتمو میدی و دست رد به سینه م نمی‌زنی ❤️ خدایا تنها امیدم تویی مطمئنم نا امیدم نمیکنی ❤️
میگه هر خواستگاری میاد قبول نمیکنه 🙁 یکی از دوستای من باباش خیلی پرتوقع هست هرکی میومد خواستگاریش ی ...

بابای منم روزگارمو سیاه کرد تا شوهرم داد ی جوری ک موقع عقدم اصلا خوشحال نبودم از بس جنگ و دعوا پشت سر گذاشتم.... 

ولی این پدر رو منم باهاش موافقم چون بی خونه بودن خیلی سخته شاید اونم چون خودش سختی کشیده از مستاجری روی خونه تاکید داره..‌ ما بعد ۱۰ سال زندگی هنوز نتونستیم حتی ی پنجم پول ی خونه رو فراهم کنیم با اینکه شوهرم همش داره تلاش میکنه ولی واقعا نمیتونیم با این همه دوندگی ب سرعت تورم برسیم

2803
تازه منو ب زور بردن روانپزشک ک دکتره گفت اخه چیزیش نیست من رفتم ک فقط دهنشونو ببندم بابام ب دکتره گ ...

دم دکتره گرم واقعا 

خدایا شکرت 😍 گل پسرمو صحیح و سالم رسوندی بغلم ❤️😍 قول میدم امانت دار خوبی باشم ❤️ خدایا من می‌دونم حاجتمو میدی و دست رد به سینه م نمی‌زنی ❤️ خدایا تنها امیدم تویی مطمئنم نا امیدم نمیکنی ❤️
بله منم زیربارنمیرفتم میگفت زنگ میزنم ببرنت تیمارستان خونه حرمزاده الانم ازدستش اسایش ندارم ابروموجل ...

چ عجیب 🫨

پسردوسته مامانت 

قط رابطه کن باهاشون ک خدایی نکرده زندگیت ب مشکل نخوره 

بابای منم میخواست با کسی که خودش میخواست ازدواج میکردم 

ولی یا هر دعوایی بود با کسی که خودم خواستم ازدواج کردم 

شوهر من از نظرشون بدترین مورد برا ازدواجه ولی اصلا برام مهم نیست نظرشون چون من دارم باهاش زندگی میکنم و عمر من قراره باهاش بگذره نه پدرم 

پدرم یه بار انتخابشو کرده حق نداره خوشبختی من رو ازم بگیره 

بخدا پسر بدی نیست کل فامیل قبولش دارن ولی همه فامیل فقط باخانوادش مشکل دارن ولی همه میگن خودش پسر ع ...

عزیزم هر چقدر هم خودش خوب باشه به هر حال پدر و مادرت و شما بعد از ازدواج باید در ارتباط باشین خودت هم اذیت میشی ...خیلی کم پیش میاد پدر و مادری حسشون اشتباه باشه....به هر حال امیدوارم بهترین ها برات پیش بیاد

وایساجلون مرگ یک بارشیونم ی بار

وایسادم جلوشون بهمهمت دیونه بودن زدن ک بریم روانپزشک ما دوست داریم تونارو دوست نداریم گفتم نه حالم ازتون بهم‌ میخوره حتی روانپزشکه گفت چرا با پدر مادرت رابطه خوبی نداری گفتم من از بچگی  وابسته پدر مادرم نبودم الانم نیستم  اگرم اینجکری هستم نربیت خودشونه

ببخشید ولی قید این مادر خانواده رو بزن

خودش منوانداخت بیرون گفت عروسم برامردنم گریه میکنه عروسی ک بش محل سگ نمیده😏منم چندسالی هس نرفتم حالامیبینم پشت سرم داره گوه خوری میکنه حروم لقمه خواهراین چیزای گفتم خوبش بودن یه روزای من داشتم ک بشنوی برق سه فازازکلت میپره 

بابای منم روزگارمو سیاه کرد تا شوهرم داد ی جوری ک موقع عقدم اصلا خوشحال نبودم از بس جنگ و دعوا پشت س ...

خیلی سخته واقعا 

آخه عزیزم کسی که حقوقش بالاست و توانایی خرید خونه رو داره باید بهش فرصت داد تا بتونه بخره نه اینکه بهش بگی برو بهر بعد بیا

من و شوهرمم بعد از چند سال بلاخره خونه خریدیم با وام و قسط بود ولی تونستیم خب

بخواد اینطوری فکر کنه هیچوقت نمیتونه ازدواج کنه و الآنم دیگه خواستگار نداره چون معمولا پسری هم که وضع مالیش خیلی عالی باشه نمیره سراغ دختری که یه خونه اجاره ای پایین شهر دارن 

2801