2777
2789

سلام متاسفانه خیلی از دوستان نمیدونن کسی رو که مشکل ستون فقرات براش پیش میاد نباید جابه جا کرد چون ممکنه خدایی نکرده قطع نخاع بشه در چنین مواقعی مصدوم رو جابه جا نکنید و با اورژانس یا هلال احمر تماس بگیرید اونا میان با تخته لانگ بگ مصدوم رو جابه جا میکنن اگه هم لازم باشه برای مصدوم اقدامات دیگه نظیر بر تزریق مسکن انجام میدن شما فقط تا اومدن کادر اورژانس یا هلال احمر علائم حیاتی چک کنید.

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

👌🏻👌🏻👌🏻

نیل هستم🥹🌸دختر شمالی🩵🌱و سبز خواهی شد؛ با باریکه کوچکی از نور🫠🌼امــید انتها ندارد. . .🩷🌷 درد یه بخش از رشده، پس ازش نترس🪻💜 وقتی میسپاری به خدا؛ قشنگتر پیش میره🫰🏻🧡سوالی درباره زبان اینگلیسی دارید‌ میتونم بهتون کمک کنم🫧💙مهربون باش،زندگی آینه است🫵🏻🪞🌱اعتماد بر خدا محکم‌ترین امید من است🫙🌈🌿 لطفا توی تاپیک های دعا تگم کنید🥹☘️💚

ممنون بابت توضیحات

سپاس

نیل هستم🥹🌸دختر شمالی🩵🌱و سبز خواهی شد؛ با باریکه کوچکی از نور🫠🌼امــید انتها ندارد. . .🩷🌷 درد یه بخش از رشده، پس ازش نترس🪻💜 وقتی میسپاری به خدا؛ قشنگتر پیش میره🫰🏻🧡سوالی درباره زبان اینگلیسی دارید‌ میتونم بهتون کمک کنم🫧💙مهربون باش،زندگی آینه است🫵🏻🪞🌱اعتماد بر خدا محکم‌ترین امید من است🫙🌈🌿 لطفا توی تاپیک های دعا تگم کنید🥹☘️💚
بله همینطور

یکی از بستگان درجه یک من سر همین رعایت نکردن این موضوع مهم نزدیک بود یه عمر زمین گیر بشه امابا دعای بقیه عزیزانمون الان بهتره با هرکس هم حرف زدم میگفتن از ندونستن هست گفتم از یه جا استارت بخوره دونستن این مورد بد نیست🙂

پدرشوهر منم بلند کردن ستون فقرات ریه رو پاره کرد نمیدونم حالا تقدیر بود یا تقصیر اورژانس عوضی ۴۰دیقه ...

ای وای 💔

متاسفانه اورژانس که کند هستن اما ما هم باید با انتشارات اینطور نکاتی مردم اگاه کنیم که تا اونجا که بشه از اینطور اتفاقات ناخوشایند جلوگیری بشه

پدر منم خدا کمکش کرد بماند خطرات خود تصادف ک میلی متری مرگ بود دوست آشنا فامیل میرسن سر صحنه چون شدید تو فشار بابام بوده اول میگن مرده بعد بابام صداش در میاد مجبورا در رو میشکونن درش میارن یه خانمی اونجا نذر میکنه اگه برادرش بابامو دراره آسیب نبینه نذری بده ک خداروشکر بابام سالمه الان ولی واقعا خطرناکه شدید خطرناکه چ بلا هایی ک سر تصادفی ها نیومده بقول اون شخص بابام اینقدر تحت فشار بود و تصادفش وحشت ناک بود جا نداشت ک تو بفکر ریسک خطر باشی فقط باید از فشار بابام آزاد میشد 

یکی از بستگان درجه یک من سر همین رعایت نکردن این موضوع مهم نزدیک بود یه عمر زمین گیر بشه امابا دعای ...

چه بد واقعا،الان که این تاپیک گفتین،یادم افتاد بعد تصادفم،ستون فقراتم به شدت تو زمستونا تیر میکشه،شدید برای همون جا به جایی بدون رعایت کردن بوده

خواهش میکنم🫰🏻

تشکر🎈🦋

پدر منم خدا کمکش کرد بماند خطرات خود تصادف ک میلی متری مرگ بود دوست آشنا فامیل میرسن سر صحنه چون شدی ...

خداروشکر 

دیگه احتیاط شرط عقله بهترین کار این بوده نیروهای اورژانس و ...برسن کاری هم که کردن بشدت ریسکیه

ای وای 💔متاسفانه اورژانس که کند هستن اما ما هم باید با انتشارات اینطور نکاتی مردم اگاه کنیم که تا ا ...

شب یلدا بود 😞همسرم رفته بود تا خونشون ده دیقه نبود میگه اگه بودم نمیذاشتم بلندش کنن یکی دونفرم اونجا گفتن نبرید ولی برادرشوهرم بردش نتونستن احیا کننش قلبش طاقت نیاورد😰😓

2801